گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز 

گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز

گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز 

گاز سرامیکی

با توجه به این که اجاق گاز یکی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه است لذا در زمان خرید باید همزمان به کارایی اجاق گاز و زیبایی آن توجه داشت. در این راستا گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز با برطرف کردن هر دو نیاز بیان شده توانست خود را به خوبی در میان مشتریان مطرح کرده و در نتیجه رتبه بالایی را در میان انواع اجاق گازهای ...

گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز 

گاز سرامیکی

با توجه به این که اجاق گاز یکی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه است لذا در زمان خرید باید همزمان به کارایی اجاق گاز و زیبایی آن توجه داشت. در این راستا گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز با برطرف کردن هر دو نیاز بیان شده توانست خود را به خوبی در میان مشتریان مطرح کرده و در نتیجه رتبه بالایی را در میان انواع اجاق گازهای صفحه ای به دست بیاورد.شرکت استیل البرز به عنوان یک شرکت بسیار معتبر و با سابقه طولانی مدت در زمینه ساخت انواع تجهیزات آشپزخانه  همواره به سلائق مشتریان اهمیت داده و دلیل طراحی و ساخت گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز نیز همین بوده است که با ساخت یک گاز زیبا و مورد پسند مشتریان در کنار کارایی بالا، بتواند آشپزخانه ای شیک و مدرن را به شما عزیزان عرضه کند. خدمات : فروش گاز صفحه ای استیل البرز - گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز - لیست قیمت گاز استیل البرز - خدمات پس از فروش گاز استیل البرز

معرفی گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز

1-    صفحه شیشه ای که در گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز استفاده شده است SchotCeran و بوده ساخت آلمان است.

2-    کلیه قطعات گاز سوز در گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز ایتالیایی و با بهترین کیفیت تولید می شوند تا در هنگام روشن بوده شعله های آسیبی به آن ها وارد نشود.

3-    تمامی قسمت های گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز در برابر دمای بیش از 800 درجه سانتیگراد و همچنین در برابر ضربه ها مقاوم هستند.

4-    بسته بندی گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز به گونه ای انجام می شود که در حین حمل و نقل آسیبی به گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز وارد نشود.

5-    یکی از موارد جانبی که در گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز به منظور جلب رضایت بیشتر مشتری اعمال شده است وجود کاردک و مایع پاک کننده مخصوص است.
شما می دانید که مواد پاک کننده مختلفی در بازار وجود دارد که می توانید برای پاک کردن گاز از آن ها استفاده کنید ولی این مواد برای همه گازها مناسب نبوده و ممکن است به جنس گاز آسیب وارد کنند. برای رفع این مشکل شرکت استیل البرز متناسب با جنس گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز مواد پاک کننده ای را تولید کرده است ،تا مشتری بدون هیچ گونه نگرانی از این مواد استفاده و گاز خود را تمیز کند. 

راهنمای خرید گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز

1-    با توجه به این که گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز در اندازه های مختلف طراحی و ساخته می شود لذا قبل از خرید ابتدا متراژ محلی که قرار است گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز را قرار دهید اندازه گیری کنید تا دقیقا گاز شما متناسب با اندازه ها باشد.

2-    متاسفانه در بازار اجناس تقلبی تحت عنوان گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز به مشتریان عرضه می شود توصیه ما این است که جهت خرید گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز ابتدا به سایت استیل مارکت مراجعه کرده و مدل های مختلف گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز را بررسی کنید. شما می توانید از طریق همین سایت انتخاب خود را نهایی کرده و خرید خود را انجام دهید. در این صورت با اطمینان می توانید گاز صفحه ای سرامیکی استیل البرز اصل را درب منزل تحویل بگیرید.
منبع : نمایندگی استیل البرز

مقالات مرتبط

درباره گاز صفحه ای 
اجاق گاز به سه دسته اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز توکار یا صفحه‌ای و اجاق گاز مبله تقسیم می‌شود. در اجاق گاز صفحه‌ای، گاز و فر از هم جدا بوده و هر کدام باید جداگانه خریداری شوند، از اینرو تنوع بیشتری در انتخاب اجاق گاز و فر خواهیم داشت و نکته مثبت دیگر این که اجاق گاز توکار فضای کمتری را نسبت به اجاق گاز مبله اشغال می‌کند.اجاق گاز رومیزی ارزان‌ترین نوع اجاق گاز است؛ و بیشتر مناسب آشپزخانه‌هایی با پخت و پز کم یا شرکت‌ها می‌باشد

بیشتر