هود مخفی استیل البرز

هود استیل البرز

در بالای هر اجاق گاز باید یک هود نصب شود تا بوی غذا را سریعا از آشپزخانه خارج کند. با توجه به این که نمای هود در سالن هم مشخص است لذا استفاده از هودهای زیبا همانند هود مخفی استیل البرز می تواند نمای دکوراسیون آشپزخانه را بسیار زیبا و شیک کند. هود مخفی استیل البرز به ویژه در آشپزخانه هایی که دکوراسیون مدرن و یا فانتزی دارند ...

هود مخفی استیل البرز

هود استیل البرز

در بالای هر اجاق گاز باید یک هود نصب شود تا بوی غذا را سریعا از آشپزخانه خارج کند. با توجه به این که نمای هود در سالن هم مشخص است لذا استفاده از هودهای زیبا همانند هود مخفی استیل البرز می تواند نمای دکوراسیون آشپزخانه را بسیار زیبا و شیک کند. هود مخفی استیل البرز به ویژه در آشپزخانه هایی که دکوراسیون مدرن و یا فانتزی دارند بیشتر کاربرد دارد چرا که دکوراسیون مدرن بر بنای سادگی پی ریزی شده و باید تا جایی که امکان دارد عناصر آشپزخانه کم شوند در نتیجه هود مخفی استیل البرز با توجه به این که توکار نصب می شود نمای زیادی نداشته و گرفتگی فضا را ایجاد نمی کند.

با اطمینان خرید کنید

خدمات : فروش هود استیل البرز - هود مورب استیل البرز - هود شومینه ای استیل البرز - هود تخت استیل البرز - خدمات پس از فروش هود استیل البرز

اسیل البرز با توجه به این که سالیان طولانی است که در زمینه ساخت تجهیزات آشپزخانه فعالیت می کند لذا در این مدت کاری همواره به سلائق مشتریان توجه داشته و سعی کرده است که در طراحی های تجهیزات آشپزخانه براساس طرح های روز و همچنین علاقه مشتریان پیش برود و به همین دلیل با ساخت هود مخفی استیل البرز ایده نوین در دکوراسیون آشپزخانه ها ایجاد کرد.

معرفی هود مخفی استیل البرز

1-اولین ویژگی هود مخفی استیل البرز این است که منجر می شود این هود با کابینت آشپزخانه یکدست شده و در نتیجه با توجه به این که مشخص نیست می تواند زیبایی دکوراسیون آشپزخانه را چندین برابر کند.

2-هود مخفی استیل البرز دارای مدل های مختلف از نظر طراحی، اندازه، جنس، رنگ و همچنین کارایی است و در نتیجه قدرت انتخاب مشتریان برای خرید هود مخفی استیل البرز بیشتر خواهد شد.

3-در هر هود آشپزخانه فیلترهایی وجود دارد که باید هر از گاهی تمیز شوند. در هود مخفی استیل البرز این امکان وجود دارد که به راحتی و بدون سختی فیلترهای ذغالی را خارج کرده و بشویید.

هود استیل البرز

4-بسته بندی هود مخفی استیل البرز به گونه ای است که در زمان حمل و نقل آسیبی به هود وارد نشود.مقالات مرتبط

راهنمای خرید هود مخفی استیل البرز

ممکن است شما از جمله افرادی باشید که تمایل دارید از هود مخفی استیل البرز برای آشپزخانه خود استفاده کنید. قبل از خرید توصیه می کنیم که به چند نکته توجه داشته باشید:

1-هود مخفی استیل البرز در اندازه های مختلف تولید می شود شما قبل از خرید هود مخفی استیل البرز باید ابتدا اندازه محلی که قرار است هود در داخل آن نصب شود را اندازه گیری کنید تا هود انتخاب دقیقا در این فضا جاگیر شود.

2-با توجه به این که قدرت مدل های مختلف هود مخفی استیل البرز با هم متفاوت است لذا ابتدا تعیین کنید که شما تا چه اندازه قرار است از این هود استفاده کنید. در آشپزخانه هایی که هود کارایی زیادی دارد بهتر است از هود مخفی استیل البرز با قدرت بالا استفاده شود.

3-با توجه به این که در بازار اجناس تقلبی تحت عنوان هود مخفی استیل البرز به مشتریان فروخته می شود لذا پیشنهاد ما جهت داشتن خرید اصل و معتبر این است که ابتدا به سایت البرز مارکت مراجعه کرده و انتخاب مدل مناسب هود مخفی استیل البرز و را از این طریق انجام دهید. حتی شما می توانید با خرید اینترنتی هود مخفی استیل البرز بدون نیاز به مراجعه حضوری، خرید خود را درب منزل تحویل بگیرید.

بیشتر

هود مخفی استیل البرز 

 • هود IZ-502  استیل البرزابعاد:28*53 سانتی متر خانواده محصول مخفیکم صدا (  56 دسیبل) نمای ظاهری کاملا استیل دارای موتور توربو سه دور  قدرت مکش حدوده 560 متر مکعب  دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه  دارای لامپSMD درخشندگی بیشتر

  5,106,000 ریال 6,808,000 ریال 25% موجود
  0 نقد(ها)
  تخفیف تا 1399-01-31
  بیشتر
  موجود
 • هود IZ-502  مشکی استیل البرزابعاد:28*53 سانتی متر خانواده محصول مخفیکم صدا (  56 دسیبل) نمای ظاهری کاملا استیل دارای موتور توربو سه دور  قدرت مکش حدوده 560 متر مکعب  دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه  دارای لامپSMD درخشندگی بیشتر

  5,106,000 ریال 6,808,000 ریال 25% موجود
  0 نقد(ها)
  تخفیف تا 1399-01-31
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف