هود جزیره ای

هود جزیره ای

انواع هود جزیره‌ای و انتخاب بهترین هود جزیره‌ای برای استفاده

بهترین هود جزیره‌ای چه ویژگی‌ها و برتری‌های دارد؟ آیا هود جزیره­ای تنها در یک مدل تولید می‌شود یا در بین هودهای مختلف موجود در بازار مدل‌های متنوعی از این محصول مشاهده می‌شود که می‌توانید آن را برای استفاده خریداری کرد؟ آیا هود جزیره‌ای را می‌توان در آشپزخانه‌های با دکوراسیون معمولی نیز استفاده کرد؟ این پرسش‌ها کاربران را هنگام خرید یک هود مناسب جزیره‌ای دچار تردید می‌کند. به همین دلیل کاربران به دنبال این هستند که بدانند هودهای جزیره‌ای به چه منظور طراحی شده‌اند و چه تفاوتی با هودهای مدل دیگر دارند.در آشپزخانه‌های مدرن بخشی کاملاً جداگانه از کابینت‌ها در فضای جلوی آشپزخانه قرار می‌گیرد. این قسمت به دلیل این که به هیچ قسمتی وصل نشده است مانند یک جزیره تنها به نظر می‌رسد. به همین دلیل نام طراحی جزیره‌ای را برای این دکوراسیون‌های داخلی انتخاب کرده‌اند.روی جزیره می‌توانید سینک ظرفشویی را نصب کنید و هنگام شستشوی ظروف معمولی یا میوه‌ها نمای داخل خانه را تماشا کنید تا آشپزخانه دلگیر به نظر نرسد و از حضور در این فضا لذت ببرید.برخی از کاربران برای استفاده از گاز رومیزی این فضا را انتخاب می‌کنند. قبل از نصب گاز رومیزی روی جزیره باید لوله کشی گاز را برای این محل انجام داده باشید. پس از نصب گاز روی جزیره، این نکته توجه کاربران را به خود جلب می‌کند که بهترین هود جزیره‌ای برای استفاده در این مکان کدام است و چگونه می‌توان تهویه هوای محیط را بدون این که دکوراسیون داخلی دستخوش تغییر شود انجام داد. در اینجا مدل‌های مختلف هود جزیره­ای معرفی شده است. برای این که درباره انواع هود جزیره‌ای اطلاعات کافی به دست بیاورید و بهترین انتخاب را داشته باشید، با ما همراه شوید و مدل‌های مختلف  این هود را بشناسید.

بهترین هود جزیره‌ای و هودهای استیل

برای انتخاب بهترین هود جزیره‌ای می‌توانید هودهایی که به صورت تمام فلزی طراحی شده‌اند را مد نظر داشته باشید. هودهای تمام فلزی دارای نمای ظاهری متفاوتی هستند. برخی از این هودها به صورت مربع طراحی می‌شوند و برخی دیگر شکلی دایره مانند دارند.در این میان طرحی که اغلب هودهای جزیره‌ای دارند مستطیل شکل است. این طراحی زیبایی هود را چندین برابر می‌کند و کل فضای روی گاز را می‌پوشاند و همین امر سبب می‌شود که تهویه هوای محیط بهتر انجام شود.هودهایی که دارای بدنه‌ای از جنس فولاد ضد زنگ هستند با طراحی دکوراسیون‌های داخلی کلاسیک هماهنگی بیشتری داند. هرچند برای خانه‌هایی با دکوراسیون مدرن و امروزی نیز می‌توانید این نسل از سیستم‌های تهویه مطبوع را مد نظر داشته باشید.

بهترین هود جزیره‌ای و هودهای استیل و شیشه‌ای

یکی دیگر از نمونه‌ها که به عنوان بهترین هود جزیره‌ای می‌توانید آن را مد نظر داشته باشید، هودهایی است که بدنه آن‌ها ترکیبی از شیشه و استیل است. این هودها زیباتر و جذاب‌تر از هودهای تمام فلزی هستند و جلوه دکوراسیون داخلی را جلوه‌ای دوچندان می‌بخشند.هودهای جزیره‌ای که از جنس شیشه و استیل طراحی شده‌اند نیز دارای مدل‌های مختلفی هستند و شما  به راحتی می‌توانید یک هود زیبا از این نمونه را برای استفاده خریداری کنید.

بهترین هود جزیره‌ای و طراحی یک پوشش مناسب برای هود

 با توجه به این که کاربران زیادی وجود دارند که طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود را هر چند وقت یکبار تغییر می‌دهند، هنگام انتخاب هود این مشکل وجود دارد که هود جزیره‌ای با طراحی اولیه دکوراسیون داخلی به خوبی ست نشود.در این حالت کاربران می‌توانند یک پوشش که همخوانی زیادی با دکوراسیون داخلی دارد را در قسمت بالای گاز نصب کنند و هود را درون آن قرار دهند. این طراحی سبب می‌شود که هماهنگی هود با دیگر وسایل آشپزخانه بیشتر شود و زیبایی آشپزخانه به نحوی باشد که کاربر می‌خواهد. در این طراحی هود شومینه ای حالتی نیمه مخفی خواهد داشت.
مقالات مرتبط:هود جزیره ای

بهترین هود جزیره‌ای و هود گرد برای جزیره‌های جمع و جور

با شنیدن عنوان آشپزخانه‌های جزیره‌ای، کاربران تصور می‌کنند که جزیره باید مساحت زیادی داشته باشد و قسمت جلوی آشپزخانه را کامل بپوشاند. در صورتی که طراحان دکوراسیون داخلی این طرح را برای این موضوع ارائه کرده‌اند که کاربران هنگام طراحی جزیره و اندازه آن آزادی عمل بیشتری داشته باشند و کابینت‌های آشپزخانه تمام فضا را اشغال نکنند.هودهای جزیره‌ای دایره شکل مناسب آشپزخانه‌هایی هستند که جزیره طراحی شده برای آن‌ها کوچک است. با قرار دادن هود در بالای این جزیره کوچک می‌توانید تهویه هوا را به بهترین نحو انجام دهید. همچنین با توجه به این که هودهای جزیره دایره شکل جمع و جورتر هستند، طراحی مینیمالیست آشپزخانه دستخوش تغییر نخواهد شد.با توجه به ابعاد جمع و جورتری که هودهای دایره شکل دارند، مصرف انرژی آن‌ها نسبت به محصولات دیگر کمتر است؛ بنابراین کاربران با خرید این مدل هود جزیره‌ای می‌توانند تهویه هوا را بدون این که هزینه برق مصرفی افزایش پیدا کند انجام دهند.

بهترین هود جزیره‌ای 

یکی از مشکلاتی که کاربران هنگام استفاده از هود جزیره‌ای دارند این است که هود جزیره‌ای همانند تافته‌ای جدا بافته در بالای گاز قرار می‌گیرد. این طراحی متفاوت با وجود این که بالای جزیره هیچ دیواری برای نصب هود وجود ندارد، در برخی مواقع سبب ایجاد ناهماهنگی در دکوراسیون داخلی می‌شود و توجه‌ها به سمت هود را بیشتر می‌کند.به همین دلیل برخی از افراد ترجیح می‌دهند بهترین هود جزیره‌ای را از بین هودهایی انتخاب کنند که می‌توان آن‌ها را به صورت مخفی بالای جزیره نصب کرد. در این حال لوله هواکش هود از قبل در محل مورد نظر تعبیه می‌شود و هود هنگام نصب بخشی از سقف آشپزخانه را از آن خود می­کند.زیبایی هودهای جزیره­ای که به سقف متصل شده­اند پنهان است، اما در عوض طراحی داخلی آشپزخانه و زیبایی دکوراسیون داخلی که انتخاب کرده‌اید بیشتر از سایر مواقع جلب توجه می‌کند.توجه داشته باشید که هود مخفی فاصله بیشتری تا گاز دارد و باید هودهایی را برای این منظور انتخاب کنید که قدرت مکش بالایی دارند تا تهویه هوا به خوبی انجام شود.

بهترین هود جزیره‌ای کدام است؟

پاسخ سوال بهترین هود جزیره‌ای کدام است در پس استفاده‌ای که شما از هود دارید و قابلی‌هایی که انتظار دارید یک هود آشپزخانه داشته باشد نهفته است. برای خرید هود جزیره‌ای مناسب باید ابتدا هماهنگی آن با ظاهر آشپزخانه و ابعاد جزیره را مد نظر داشته باشید.سپس باید به این نکته توجه کنید که هود باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد که بتواند نیازهای شما را برآورده کند. به عنوان مثال اگر قصد دارید هود را به صورت مخفی نصب کنید، یکی از مهم‌ترین موارد مجهز بودن هود به کنترل از راه دور است.

بااطمینان خرید کنید البرز مارکت

نظرات بازدیدکنندگان