ماکروویو یا فر توکار

ماکروویو هیتر دار بهتر است یا فر توکار استیل البرز؟ این سؤال هنگام خرید یک فر مناسب در ذهن بسیاری از مشتریان نقش می‌بندد. امروزه به جای گازهای مبله از ماکروویوهای متنوع و فرهای توکار عرضه شده در بازار استفاده می‌شود.زیرا آشپزخانه‌هایی که در آپارتمان‌های جمع و جور طراحی شده است، از فضای کافی جهت قرار دادن یک گاز مبله برخوردار نیستند. اگر خانواده‌ای کم جمعیت دارید و یک وسیله جمع و جور جهت پخت غذاهایمتنوع نیاز دارید، ماکروویو هیتر دار استیل البرز بهتر است.اما در صورتی که نیاز به یک فر مناسب با دستورالعمل‌های پخت متنوع دارید، فر توکار البرز گزینه مناسبی به نظر می‌رسد.

آشپزی در فر

برای مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان فروش از 8 صبح الی 10 شب با شماره 09120803015 + 02155345897  +  02188980275 در ارتباط باشید.

 خرید ماکروویو هیتر دار، فر توکار استیل البرز

فر توکار البرز دارای ابعادی در حدود 54 * 60 * 60 سانتی‌متر است؛ بنابراین جهت قرار دادن این فر در بین کابینت‌های آشپزخانه باید فضای مناسبی را در نظر گرفته باشید. حجم این دستگاه در حدود 58 لیتر است و از گرید انرژی A اتحادیه اروپا برخوردار می‌باشد.ماکروویو استیل البرز دارای ابعادی در حدود 60*40 سانتی‌متر است. ظرفیت در نظر گرفته شده برای این دستگاه 44 لیتر است و ولتاژ 220-240 ولت حداکثر ولتاژی است که برای ماکروویو هیتر دار در نظر گرفته شده است.بنابراین در صورتی که علاقه‌مند هستید یک فر مناسب جهت طبخ غذاهای متنوع خریداری کنید، فر توکار استیل البرز گزینه مناسبی به نظر میرسد؛ زیرا این فر از ظرفیت بیشتری جهت طبخ غذاهای متنوع برخوردار است.اما در صورتی که آشپزخانه منزلتان بسیار کوچک است، ماکروویو هیتر دار استیل البرز به خوبی نیازهای شما را برطرف می‌کند.فر توکار دارای 13 عملکرد پخت است در صورتی که ماکروویو هیتر دار 10 عملکرد پخت دارد؛ بنابراین با انتخاب و خرید فر توکار دستورالعمل‌های بیشتری جهت طبخ مواد غذایی در اختیار خواهید داشت.

فر توکار استیل البرز دارای فن پخش کننده حرارت جهت پخت یکسان غذا است؛ بنابراین غذاهایی که درون این فر پخته می‌شوند از طعم بهتری برخوردار هستند؛ اما زمان طولانی‌تری جهت طبخ غذاهای گوناگون درون این فر توکار نیاز خواهید داشت.ماکروویو هیتر دار در کمترین زمان ممکن غذاها را جهت استفاده طبخ می‌کند؛ بنابراین در صورتی که زمان مناسبی جهت طبخ غذا در اختیار دارید بهتر است از فر توکار استفاده کنید، اما در صورتی که میهمان سر زده داشته باشید یا زمان کافی برای طبخ غذا در اختیار نداشته باشید، بهتر است از ماکروویو هیتر دار استیل البرز استفاده کنید.دستور پخت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، حسگر دمای غذا، قابلیت افزایش سریع دما و فن خنک کننده جهت تهویه بهتر از بارزترین ویژگی‌های اختصاصی فر توکار استیل البرز هستند؛ که سبب برتری این محصولنسبت به ماکروویو هیتر دار می‌شود.

نحوه کار فن کانوکشن


 ماکروویو هیتر دار یا فر توکار استیل البرز

ماکروویو هیتر دار تنها با انرژی برق کار می‌کند، در صورتی که فر توکار استیل البرز به سه صورت فر توکار برقی، فر توکار برق و گاز و فر توکار گازی ارائه شده است؛ بنابراین در صورتی که علاقه‌مند هستید هزینه کمتری هنگام استفاده از فر پرداخت کنید، فر گازی یا فر گاز و برق گزینه مناسبی به نظر می‌رسند.فر توکار استیل البرز دارای قابلیت یخ زدایی فوری است، بنابراین مواد غذایی منجمد و نان‌های یخ‌زده را به سرعت می‌توانید درون این دستگاه یخ زدایی کنید و مورد استفاده قرار دهید.فر توکار برقی استیل البرز با وجود قابلیت ذخیره اتوماتیک توان، سبب صرفه جویی میزان انرژی مصرفی خواهد شد؛ بنابراین میزان هزینه برق هنگام استفاده از این دستگاه نسبت به ماکروویو هیتر دار کمتر است. در طراحی ماکروویو هیتر دار از شیشه سه جداره ضد نشت استفاده شده است؛ زیرا اشعه‌هایی که جهت پخت غذا درون دستگاه بازتاب دارند نباید به هیچ عنوان به بیرون راه پیدا کنند؛ اما در طراحی ماکروویو هیتردار از درب شیشه‌ای دو جداره با فریم استیل استفاده شده است.این درب‌های شیشه‌ای نشکن هستند و با وجود افزایش دما به هیچ عنوان دچار ترک خوردگی نمی‌شوند؛ بنابراین هنگام پخت مواد غذایی می‌توانید مراحل طبخ غذا را از درون درب طراحی شده مشاهده کنید.

با اطمینان خرید کنید البرز مارکت

درون فر توکار یک سینی لعابی عمیق به همراه توری نگه دارنده غذا طراحی شده است؛ اما درون ماکروویو هیتر دار یک سینی پیرکس مستطیلی و یک سینی گرد لعابی قرار دارد. با وجود طراحی این سینی‌ها می‌توانید مواد غذایی را به راحتی درون دستگاه گرم کنید یا طبخ نمایید.ریل‌های تلسکوپی مقاوم به حرارت و دستگیره حمل سینی این امکان را فراهم می‌کند که سینی طراحی شده درون ماکروویو توکار استیل البرز را به سمت جلو حرکت دهید و مواد غذایی را از درون دستگاه خارج کنید.اما هنگام پخت مواد غذایی در ماکروویو هیتر دار استیل البرز باید از دستکش مناسب جهت خارج کردن سینی از درون دستگاه استفاده کنید؛ زیرا سینی‌ها مستقیم درون ماکروویو قرار گرفته‌اند و حرارت موجود ممکناست سبب سوختگی دست‌هایتان شود.ماکروویو هیتر دار و فر توکار استیل البرز هر دو دارای قفل کودک هستند و غذاها را به بهترین نحو طبخ می‌کنند، بنابراین هنگام انتخاب این محصولات باید قابلیت‌های آن‌ها را به طور کامل مطالعه کنید. تا بتوانید دستگاه مد نظرتان را جهت استفاده در منزل انتخاب نمایید.

سایت البرز مارکت  اولین و جامع ترین مرکز پخش محصولات لوازم خانگی آشپزخانه از برندهای خارجی و مشهور داخلی در حمایت از کالای ایرانی اقدام به توزیع محصولات شرکت استیل البرز کرده است که در این راستا فروشگاه‌های اینترنتی البرز مارکت فرصتی فراهم کرده است تا با خیال راحت همه ویژگی‌های محصول مورد نظرتان را بررسی و انتخاب کنید.
منبع : نمایندگی استیل البرز