قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های البرز مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباَ کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های البرز مارکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارسال کمتر از 2 ساعت در تهران

تحویل سریع کالا:

جهت رفاه حال خریداران محترم بر پایه ی اصل مشتری مداری،در روزهای عادی کلیه ی سفارش هایی که قابلیت حمل با پیک متوری را داشته باشند در کمتر از ۲ ساعت پس از ثبت سفارش به خریداران محترم تحویل داده میشود.کرج: سفارش‌ها در شهر کرج، مطابق بازه زمانی که از طرف سایت وکارشناسان البرز مارکت با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل داده می‌شود که بسته به زمان ثبت سفارش، روز بعد خواهد بود.شهرستانها: کلیه سفارشات ثبت شده از شهرهای دیگر، اگر تا قبل از ساعت 3 آن روز باشد، پس از هماهنگی با خریدار محترم در همان روز سفارش تحویل باربری میگردد.توجه: هزینه باربری،با توجه با آدرس خریداران محترم توسط شرکت حمل و نقل مربوط محاسبه می شود. و هنگام تحویل به خریدار اعلام میگردد.روزهای تعطیل در سال 1397  البرز مارکت هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد.

ثبت و پردازش سفارش 

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

البرز مارکت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه اینترنتی البرز مارکت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور و در قالب ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. البرز مارکت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق لغو کردن آن سفارش و یا عودت وجه سفارش برای البرز مارکت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت هرگونه افزایش قیمت شرکت این امکان را به خود میدهد که مبلغ را به حساب مشتری عودت داده شود و سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

البرز مارکت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای البرز مارکت محفوظ است.

پرداخت در محل

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:

همگی کاربران البرز مارکت می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی  در سایت البرز مارکت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

۲- پرداخت از طریق دستگاه پوز سیار:

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، البرز مارکت این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران و تبریز باشد. از دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

۳- پرداخت نقدی در محل:

برای راحتی آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، البرز مارکت امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.و عزیزان باید با هماهنگی با کارشناس فروش اقدام به پرداخت نمائید.

۴- پرداخت کارت به کارت:

آن گروه از کاربران که امکان پرداخت از طریق درگاه اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت البرز مارکت آسان‌تر و سریع‌تر است و ما پیشنهاده می کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.کلیه سفارشاتی که از شهرستانها صورت میگرد، بایستی قبل از ارسال کالا هزینه آن بصورت اینترنتی یا کارت به کارت تسویه گردد.

شماره کارت: 2085-7662-3376-6104  بانک ملت بنام مجید چام

شماره حسابنکته:

- در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

طریق بازگردانند کالا:

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتری همواره از اولویتهای سایت البرز مارکت است. و سایت اینترنتی البرز مارکت در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد،با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید،با مشکلاتی روبرو شوند که این موارد در چهار چوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

لطفا در انتخاب کالای خریداری شده دقت فرمایید محصول زمانی مرجوع داده میشود که نصب نشده ، کارتن سالم و کلیه متلقات محصول صحیح و سالم باشد . در ضمن از مبلغ کالای مورد نظر 20 درصد کسر  میشود و الباقی مبلغ عودت داده میشود.

 

سایت رسمی  البرز مارکت فقط کالای اصلی با گارانتی معتبر شرکت استیل البرز را ارائه می دهد.سایت البرز مارکت اصالت همه کالاهایش را تضمین و همه ی آنها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می کند از انجا که فروشگاه اینترنتی البرز مارکت برای تامین کالا های ارایه شده در وب سایت،تنها با شرکت تولید کنند همکاری می کند،خریداران میتوانند اطمینان حاصل کنند که کالا دارای اصالت و گارانتی مورد تایید کارخانه ی سازنده می باشد و با اطمینان آن را از فروشگاه البرز مارکت خرید میکنند.