راهنمای نصب سیفون سینک آشپزخانه

سیفون سینک یکی از ضروری ترین وسایل مورد نیاز در آشپزخانه های بزرگ و کوچک می باشد که نوع کیفیت ساخت آن در افزایش طول عمر مناسب این محصول تاثیر بسزایی دارد. نحوه اجرای سیفون سینک و نصب صحیح آن توسط افراد متخصص در این زمینه می تواند مزایای این محصول را در هنگام استفاده افزایش دهد و در نتیجه از نشت آب و ایجاد بوی فاضلاب در آشپزخانه و محیط اطراف سینک ممانعت می شود.که سعی ما در این مقاله بر این اساس استوار است که مشکل شما را در کمترین زمان ممکن حل کنیم.

خدمات: نمایندگی فروش سینک استیل البرز ، نمایندگی سینک فرامکو ، نمایندگی سینک سیمر ، نمایندگی سینک درسا ، نمایندگی سینک لتو ، نمایندگی محصولات کن

با اطمینان خرید کنید البرز مارکت

 نحوه صحیح اجرای سیفون آشپزخانه

به طور کلی می توان گفت یکی از مهم ترین نکاتی که به هنگام خرید سینک ظرفشویی بهتر است مورد توجه قرار گیرد به همراه داشتن سیفون زیرآب مخصوص به آن جهت نصب صحیح و عملکرد بهتر سیفون می باشد.سیفون سینک از قطعات پلاستیکی مرغوب و باکیفیت ساخته شده است که مهم ترین وظیفه این نوع سیفون در آشپزخانه، انتقال و هدایت آب از زیر سینک به فاضلاب می باشد. ابعاد متفاوت در نظر گرفته شده برای خروجی سینک های مختلف تعیین کننده نوع سیفون برای یک سینک مخصوص می باشد. 

البرز مارکت سیفون سینک فرامکو

نحوه صحیح اجرای سیفون سینک آشپزخانه و نصب درست آن که به عنوان اتصالات فاضلابی مورد استفاده قرار می گیرد اهمیت زیادی دارد. در نهایت با نصب مناسب این وسیله کارایی آن بیشتر می شود و طول عمر بیشتری نیز خواهد داشت.به طور کلی می توان گفت سینک های یک قلو دارای یک خروجی هستند و سینک های دو قلو دارای دو خروجی که به خروجی اول و فاضلاب شبکه متصل می شوند یا به هم وصل شده و در نهایت آب از آن خارج می شود. در نظر گرفتن این موارد برای اجرای سیفون به شکل مطلوب دارای اهمیت است.

سینک لتو البرز مارکت

نحوه اجرای سیفون سینک آشپزخانه 

در نحوه اجرای سیفون سینک به شکل مناسب در ابتدا باید خروجی آب از سینک را وصل کنید. برای شروع این کار کافی است قسمت رویی را از قسمت های دیگر جدا کرده و از قسمت رویی و درون سینک عبور دهید و قسمت زیرین را به وسیله واشرها به آن متصل کنید.برخی از سیفون ها به هنگام نصب نیاز به پیچ و مهره دارند و در برخی از انواع سیفون که حالت مهره ای دارند نیازی به پیچ و مهره نیست. به هر میزان که تعداد خروجی های آب افزایش پیدا کند باید پنجره های موجود به شکل درست وصل شوند. به طور معمول خروجی آب بر روی سینک های مختلف به یکی از راه های خروجی آب متصل می گردد و دارای لوله باریک تری می باشد.به منظور آب بندی بهتر سینک ظرفشویی بهتر است قبل از محکم کردن پیچ و مهره های پلاستیک، آن ها را به وسیله واشرهای هم اندازه آب بندی کنید.

سیفون سینک استیل البرز البرز مارکت

بهتر است برای نتیجه گیری بهتر در نحوه صحیح اجرای سیفون آشپزخانه هنگام سر هم کردن اتصالات سینک ظرفشویی، لوله ها را بلند تر در نظر بگیرید و در پایان کار مقدار اضافی لوله ها را برش بزنید.تمامی خروجی های سیفون سینک ظرفشویی به یک گلویی یا سیفون متصل شده اند که از طریق این سیفون یک راه خروجی به سمت فاضلاب با لوله مارپیچ متصل می شود. خروجی فاضلاب مجهز به درپوش پلاستیکی سیاه رنگ و یک درپوش سفید رنگ می باشد که به منظور دید بهتر و پیشگیری از بوگرفتن و ورود بوی فاضلاب به ساختمان کاربرد دارد.

موارد کاربردی در نحوه اجرای سیفون سینک

مهم ترین نکته ای که در نحوه صحیح اجرای سیفون آشپزخانه به شکل تخصصی بهتر است رعایت کنید این است که حالت سیفون پایین تر از اتصالات دیگر قرار گیرد. نحوه صحیح اجرای سیفون سینک آشپزخانه در عملکرد صحیح سینک تاثیر بسزایی دارد از این جهت بهتر است نصب سیفون را به دست افرادی بسپارید که در این زمینه تجربه بیشتری دارند و ماهر هستند.

سیفون سینک کن البرز مارکت

برای بست سیفون به هیچ گونه ابزاری نیاز ندارید و با دست می توان آن را محکم کرد. در نهایت این بست باید به طور کامل بسته و محکم شود. اگر پس از بستن سینک به طور کامل، آب از آن چکه کرد می توانید کمی تفلون را بر روی واشر قرار دهید و مشکل چکه کردن  آن را برطرف نمایید. بهتر است از سفت کردن بیش از حد سیفون خود داری کنید و جهت تست و نحوه صحیح کارکرد سیفون می توانید در زیر آن روزنامه ای پهن کنید و شیر آب را باز کنید. در نهایت اگر از سیفون مورد نظر نشتی آب وجود نداشته باشد و جریان آب به راحتی برقرار باشد اطمینان از اجرای صحیح آن وجود خواهد داشت.امکان نصب و تعویض سیفون سینک آشپزخانه توسط همه افراد امکان پذیر می باشد در این صورت با رعایت نکات گفته شده می توانید سیفون سینک آشپزخانه را به راحتی نصب کنید تا بهره وری مناسبی از این محصول حاصل شود و طول عمر بیشتری داشته باشد. در نهایت با اجرای سیفون سینک به شکل درست نیاز به تعویض آن به شکل مداوم و در مدت زمان کوتاه کمتر می شود از این رو در هزینه های نصب و اجرا نیز صرفه جویی به عمل می آید.

 قابل توجه خریداران محترم:

لطفا نصب سیفون را به تکنسین مجاز واگذار فرمائید.محصولی که در دست دارید حاوی کلیه قطعات لازم است و نیازی به قطعه اضافی ندارد.
از مدلهای سرریز موجود در بسته سیفون فقط یکی از آنها مورد استفاده قرار می گیرد.
لطفا در انتخاب سرریز مورد نظر دقت فرمائید.
در هنگام جفت کردن اتصالات به ترتیب و شیوه جاگذاری قطعات و واشرها دقت فرمائید.
قبل از محکم کردن اتصالات از بستن واشرها در محل واشر خور مطمئن شوید.
از صاف و محکم بودن اتصالات اطمینان حاصل فرمایئد.
برای نصب سیفون غیر از قسمت پیچ سرریز ،نیاز به هیچ ابزار اضافی نیست.

منبع:سینک استیل البرز

کلمات کلیدی:اجرای سیفون سینک-راهنمای اجرای سیفون آشپزخانه-نحوه صحیح اجرای سیفون سینک-قیمت سینک استیل البرز ، قیمت سینک فرامکو ، قیمت سینک سیمر ، قیمت سینک درسا ، قیمت سینک لتو ، قیمت محصولات کن