گاز استیل یا شیشه‌ای

کدام یک از این اجاق گازها برای استفاده مناسب‌تر هستند؟ این سوال همیشه برای کاربرانی که می‌خواهند یا اجاق گاز رومیزی را برای جهیزیه تهیه کنند یا یک گاز رومیزی جدید را برای استفاده خریداری کنند به وجود می‌آید.گازهای صفحه استیل از دیرباز مهمان خانه‌ها هستند و اغلب اجاق گازهای مبله نیز بدنه‌ای از جنس استیل دارند؛ بنابراین افرادی که می‌خواهند یک اجاق گاز زیبا که بیشترین هماهنگی را با دکوراسیون قدیمی خانه آن‌ها دارند خریداری کرده و به خانه بیاورند، اغلب اجاق گازهای که از جنس استیل هستند را مورد بررسی قرار می‌دهند.این اجاق گازها بدنه‌ای براق و درخشان دارند و در همان نگاه اول کاربران را شیفته خود می‌کنند.

گاز استیل البرز

بدنه براق و یکدست اجاق گاز هم با دکوراسیون‌های مدرن ست می‌شود و هم با دکوراسیون‌های سنتی و کلاسیک می‌توانید آن را ست کنید؛ بنابراین هنگام خرید یک گاز استیل آزادی عمل بیشتری خواهید داشت.در مقابل این اجاق گازها، گازهای رومیزی هستند که بدنه‌ای از جنس شیشه دارند. این گازها اغلب به رنگ مشکی طراحی می‌شوند و چدن‌هایی که روی آن‌ها قرار دارد، جمع و جورتر از گازهای استیل هستند. این گازها صفحه‌ای مات دارند و اغلب افرادی که دکوراسیون خانه خود را به شیوه مدرن طراحی کرده‌اند، گاز شیشه‌ای را برای استفاده انتخاب می‌کنند.در ادامه ویژگی‌های هر دو نمونه اجاق گاز مورد بررسی قرار گرفته است. با توجه به این مشخصات می‌توانید پاسخ مناسب را برای انتخاب میان گاز استیل یا شیشه‌ای به دست بیاورید و اجاق گازی را تهیه کنید که بهترین گزینه برای استفاده شما در خانه است.

تردید در انتخاب گاز استیل یا شیشه‌ای؟ و انتخاب گاز استیل

اگر درباره انتخاب گاز استیل یا شیشه‌ای توانسته‌اید به تردیدهای خود غلبه کنید و گاز استیل را برای خرید مد نظر دارید، بهتر است با ویژگی‌های این نسل از گازهای رومیزی بیشتر آشنا شوید.گازهایی که بدنه‌ای از جنس استیل دارند تنها زمانی گزینه مناسبی برای استفاده هستند که بدنه آن‌ها ضد زنگ یا ضد اکسایش باشد. در غیر این صورت بدنه گاز در طول مدت زمان استفاده دچار زنگ زدگی خواهد شد و نمی‌توانید اجاق گاز رومیزی استیل را مدت زمان طولانی استفاده کنید و از این که از میان گاز استیل یا شیشه‌ای این اجاق گاز را انتخاب کرده‌اید، پشیمان خواهید شد.در صورتی که اجاق گاز بدنه‌ای از جنس استنلس استیل یا فولاد ضد زنگ داشته باشد، خیالتان از این بابت راحت خواهد بود که گاز زنگ نمی‌زن و اکسید نمی‌شود. همچنین بدنه این گازها در برابر خط و خش نیز مقاوم است و اجاق گاز در طول مدت زمان استفاده زیبایی‌اش را از دست نمی‌دهد.روی گازهای صفحه استیل چدن‌هایی برای فاصله بین شعله‌ها و قابلمه‌های غذا در نظر گرفته شده است. گازهای استیل رومیزی امروزی دارای چدن‌هایی زیبا هستند که روی گاز را زینت بخشیده است و در زیبایی ظاهر آن تاثیر زیادی دارد. بدنه براق گاز در کنار چدن‌هایی به رنگ مشکی بسیار جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

گاز استیل البرز

تجهیزات گازسوز مناسبی که برای طراحی این اجاق گازهای رومیزی استفاده شده، این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که مدت زمان طولانی‌تری گاز رومیزی را استفاده کنند و نگرانی از بابت این که بخش‌های مختلف اجاق گاز مانند فندک، سر شعله‌ها و... دچار مشکل شوند، نداشته باشند.این گازها با وجود مجهز شدن به فندک الکتریکی امکان روشن کردن شعله‌ها را برای کاربران ساده‌تر ساخته‌اند و کاربر هنگام استفاده از این اجاق گازها، مشکلی از بابت روشن کردن شعله‌ها نخواهد داشت.یکی از نکاتی کهتردید کاربران را در انتخاب گاز استیل یا شیشه‌ای افزایش می‌دهد، ایمنی لازم برای استفاده از گازهای استیل است که به سبک کلاسیک طراحی شده‌اند.اجاق گازهای استیل البرز به ترموکوپل‌های فوق سریع مجهز شده­اند و به محض این که شعله گاز خاموش شود، انتشار گاز قطع می‌شود؛ بنابراین این نسل از گازهای رومیزی یکی از ایمن‌ترین محصولات برای استفاده کاربران محسوب می‌شوند.گازهای صفحه استیل کمپانی استیل البرز در نمونه‌های مختلف تولید شده است و بنا بر نیازی که دارید می‌توانید یکی از این گازهای رومیزی را انتخاب کنید. با وجود توان حرارتی 60% که شعله‌های این گازهای رومیزی دارند، در کمترین زمان ممکن می‌توانید آب جوش را برای تهیه چای به کمک گاز آماده کنید یا غذاهای دلخواهتان را بپزید.
منبع:گاز استیل البرز

تردید در انتخاب گاز استیل یا شیشه‌ای؟ و انتخاب گاز شیشه‌ای

اگر در انتخاب میان گاز استیل یا شیشه‌ای، گازهای رومیزی صفحه شیشه‌ای را انتخاب کردید. باید به این موضوع توجه داشته باشید که تمام قسمت صفحه شیشه‌ای این گازها به معرض نمایش گذاشته می‌شود و چدن‌هایی که روی گاز قرار دارند، تنها اطراف شعله‌ها را در بر گرفته است.صفحه شیشه‌ای این گازها نیز در برابر خط و خش مقاوم هستند؛ بنابراین اگر این نسل از گازهای رومیزی استیل البرز را برای استفاده انتخاب کرده‌اید، سال‌ها می‌توانید با خیال راحت از گاز استفاده کنید، بدون این که نگرانی درباره زیبایی ظاهری گاز داشته باشید.بهترین تجهیزات گازسوز و ترموکوپل‌های فوق سریع برای طراحی این گازهای رومیزی نیز استفاده شده است. به همین دلیل اجاق گاز کارایی مناسبی هنگام استفاده خواهد داشت و طول عمر آن نسبت به گازهای مشابه بیشتر خواهد بود. همچنین این گاز رومیزی نیز یک محصول امن و مطمئن برای استفاده در خانه‌هایی که تهویه مناسبی ندارند تا بوی گاز از محیط خارج شود به حساب می‌آیند.کمپانی استیل البرز برای این گازهای رومیزی نیز یک فندک الکتریکی در نظر گرفته است تا کاربران به راحتی بتوانند شعله‌های گاز را جهت استفاده روشن کنند.راندمان حرارتی 60% شعله‌های این گاز رومیزی امکان پخت غذاها را در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما فراهم می‌کند به همین دلیل برای پخت غذا و چیدن یک میز منحصر به فرد برای پذیرایی از مهمان‌ها هرگز نگران نخواهید بود و هر زمان که اراده کنید می‌توانید چندین و چند مدل غذا را در کمترین زمان آماده کنید.یکی از موارد که به تردید کاربران در انتخاب گاز استیل یا شیشه‌ای دامن میزند، شکستن بدنه شیشه‌ای گاز یا ترک برداشتن آن در برابر حرارت است. محصولاتی که کمپانی استیل البرز ارائه کرده است، دارای بدنه‌ای از جنس شیشه SCHOOT ایتالیا هستند. این شیشه توان مقاومت در برابر حرارت را تا 300 درجه سانتی‌گراد دارد؛ بنابراین بدون این که نگران شکستن بدنه گاز باشید می‌توانید این گاز رومیزی زیبا را تهیه کرده و استفاده کنید.

البرز مارکت