گاز شیشه‌ای یا گاز شیشه‌ای دور استیل؟

گاز شیشه‌ای یا گاز شیشه‌ای دور استیل؟ کدام یک از این اجاق گازها ظاهری زیباتر و کیفیت ساخت مناسب‌تری دارند؟ عمر گازهای شیشه‌ای طولانی‌تر است یا گازهای شیشه‌ای دور استیل؟ گازهایی که صفحه‌ای تمام شیشه‌ای دارند بهتر با دکوراسیون داخلی ست می‌شوند یا گازهایی که از ترکیب استیل و شیشه ساخته شده‌اند و ظاهری کاملاً متفاوت با اجاق گازهای دیگر دارند؟ اگر هنگام خرید یک اجاق گاز رومیزی تردیدهای زیادی برای انتخاب یک گزینه از میان گازهای شیشه‌ای یا دور استیل دارید، با ما همراه شده و این محصولات را بیشتر بشناسید. با مطالعه این مقاله می‌توانید آگاهانه‌تر درباره انتخاب گاز شیشه‌ای یا گاز شیشه‌ای دور استیل تصمیم گیری کنید و اجاق گازی را برای استفاده خریداری کنید که از هر نظر با دکوراسیون داخلی منزلتان هماهنگ است.

ویژگی‌های گازهای شیشه‌ای برای انتخابگاز شیشه‌ای یا گاز شیشه‌ای دور استیل؟

بیشتر افراد تصور می‌کنند که کاربران اول دکوراسیون خانه را انتخاب می‌کنند سپس نسبت به خرید گاز رومیزی اقدام می‌کنند. در صورتی که این یک اصل همیشگی نیست؛ زیرا برخی از افراد علاقه‌مند هستند که هر چند وقت یکبار وسایل خانه خود را تعویض کنند و لوازم جدیدی برای استفاده تهیه ‌کنند؛ بنابراین همیشه نمی‌توان این موضوع را ملاک دارد که انتخاب لوازم خانگی مانند گاز شیشه‌ای یا گاز شیشه‌ای دور استیل راحت‌ترین کار ممکن است.برای خانه‌هایی که دکوراسیون‌های جدید و مدرن دارند؛ یک گاز رومیزی که بدنه‌ای از جنس شیشه نشکن دارد و روی آن چدن‌هایی ستاره‌ای و جذاب قرار گرفته‌اند بهترین گزینه است. این گازهای رومیزی مانند تک نگینی در آشپزخانه می‌درخشند و زیبایی این فضا را چندین برابر می‌کنند.در بررسی مشخصات گاز شیشه‌ای یا گاز شیشه‌ای دور استیل، باید بدانید شعله‌هایی که روی اجاق گازهای صفحه شیشه‌ای قرار دارند، توان حرارتی بالایی دارند و به شما این امکان را می‌دهند که غذاهای مختلف را سریع‌تر از حد معمول آماده کنید.شعله‌ها در گازهای صفحه شیشه‌ای یا به صورت چهار ضلع یک مربع روی گاز قرار گفته‌اند یا این که در یک خط مستقیم قرار دارند؛ بنابراین هنگام خرید یک گاز صفحه شیشه‌ای می‌توانید گازهایی را با چیدمان شعله‌های خاص و ابعاد مناسب تهیه کرده و در مکانی که برای نصب گاز صفحه‌ای در نظر گرفته‌اید، گاز صفحه شیشه‌ای را قرار دهید.ولوم گازهای شیشه‌ای از جنس فلزی در نظر گرفته شده‌اند و افزایش حرارت گاز تاثیری روی آن‌ها نخواهد داشت. ولوم ها نیز با توجه به طراحی ظاهری گاز و چگونگی قرارگیری شعله‌ها در قسمت پایینی یا کناری گاز قرار دارند. برای روشن کردن شعله­های گازهای صفحه شیشه‌ای می‌توانید از فندک الکتریکی که به این منظور در نظر گرفته شده است استفاده کنید.

گاز استیل البرز

خرید گاز صفحه ای استیل البرز

گازهای رومیزی شیشه‌ای کمپانی استیل البرز به ترموکوپل‌های فوق سریع CAST FUTURA اسپانیا وتجهیزات گازسوز DEFENDI-SABAF ایتالیا مجهز شده و دارای تنوع بالایی از نظر تعداد شعله‌ها هستند. اگر فضای محدودی برای نصب گاز در نظر گرفته‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم از بین گازهای تک شعله، دو شعله یا سه شعله یک گزینه را مد نظر داشته باشید.اما در صورتی که فضای کافی برای نصب گاز در نظر گرفته‌اید و از میان گاز شیشه‌ای یا گاز شیشه‌ای دور استیل، خرید گاز صفحه شیشه‌ای را در ذهن دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم گازهایی با پنج شعله یا چهار شعله را مد نظر داشته باشید که آزادی عمل بیشتری برای کاربر هنگام پخت غذا فراهم می‌کنند.محافظ‌های چدنی که روی گازهای صفحه شیشه‌ای استیل البرز قرار دارند دارای لعاب مات هستند و همین امر سبب جذاب‌تر شدن نمای ظاهری گاز می‌شود. بدنه گاز شیشه‌ای هم از مقاومت بالایی در برابر حرارت تا 300 درجه برخوردار است و به هیچ عنوان با روشن کردن همه شعله‌ها با نهایت حرارت ترک بر نمی‌دارد.این گاز را به راحتی می‌توانید تمیز کنید، زیرا بدنه یکدست و شیشه‌ای گاز سطحی صاف دارد و تنها برای تمیز کردن آن کافی است از یک دستمال نرم و اسپری پاک کننده استفاده کنید.
منبع:گاز استیل البرز

 ویژگی‌های گازهای شیشه‌ای دور استیل برای انتخاب گاز شیشه‌ای یا گاز شیشه‌ای دور استیل؟

اگر در بین گاز شیشه‌ای یا گاز شیشه‌ای دور استیل، گازهایی که دارای صفحه شیشه‌ای و حاشیه استیل هستند را برای استفاده انتخاب کرده‌اید، باید به این نکته توجه داشته باشید که نمای ظاهری این گازها نسبت به گازهای تمام شیشه‌ای جذاب‌تر است. البته این زیبایی ظاهری برای افرادی جلوه‌ای دوچندان پیدا می‌کند که ترکیب طراحی‌های کلاسیک و مدرن را می‌پسندند.در اطراف این نسل از اجاق گازها، حاشیه‌ای از جنس استیل در نظر گرفته شده است که با رنگ ولوم های گاز ست می‌شود. این حاشیه استیل در افزایش طول عمر گاز صفحه شیشه‌ای تاثیر زیادی دارد؛ زیرا با وجود این حاشیه، لبه‌های گاز شیشه‌ای در اثر ضربه یا فشار لب پر نمی‌شوند؛ بنابراین گازهایی که ترکیبی از شیشه و استیل هستند، هم زیبایی و جذابیت یک گاز شیشه‌ای را دارند و هم با وجود استیل استفاده شده از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند.

بهترین برند گاز صفحه ای 

اگر انتخاب بینگاز شیشه‌ای یا گاز شیشه‌ای دور استیل برای شما سخت است، باید بدانید که گازهای کمپانی استیل البرز که ترکیبی از استیل و شیشه هستند، دارای طرح‌های متفاوتی هستند. در برخی از این گازهای رومیزی کل فضای زیر ولوم ها نیز از جنس استیل در نظر گرفته شده است و در برخی دیگر از گازها تنها حاشیه دور گاز را استیل صاف و یکدستی احاطه کرده است.تجهیزات گاز سوز DEFENDI –SABAF ایتالیا،ترموکوپل‌های فوق سریع ORKLI اسپانیا، فندک الکتریکی، توان حرارتی بالای شعله‌ها، استقامت بدنه شیشه‌ای گاز در برابر حرارت تا 300 درجه سانتی‌گراد و محافظ صفحه چدنی با لعاب مات در این نسل از گازهای رومیزی نیز وجود دارد. استیل دور بدنه این گازها از جنس فولاد ضد زنگ است و در برابر رطوبت و گرما اکسید نمی‌شود و زیبایی گاز در طول مدت زمان استفاده تغییر نخواهد کرد.حال که با ویژگی‌های هر دو نمونه از گازهای ارائه شده توسط کمپانی استیل البرز آشنا شدید، این شما هستید که باید به تردیدهایی که درباره انتخاب میان گاز شیشه‌ای یا گاز شیشه‌ای دور استیل دارید غلبه کنید و یک اجاق گاز را برای استفاده خریداری کنید.توجه داشته باشید که تمیز کردن گازهای صفحه شیشه‌ای نسبت به گازهایی که از ترکیب استیل و شیشه ساخته شده‌اند ساده‌تر است، در مقابل استقامت گازهایی که از جنس شیشه و فلز هستند دارای استقامت بیشتری هستند؛ بنابراین با توجه به اولویت­هایی که دارید، اجاق گاز رومیزی مد نظرتان را تهیه کنید.
منبع:بهترین برند گاز رومیزی

البرز مارکت