انتخاب و خرید یک هود جزیره‌ای مناسب

طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌ها همیشه دستخوش تغیر بوده است و طراحان ایده‌های جدید برای زیباتر شدن چیدمان وسایل و نوع طراحی خانه‌ها ارائه می‌کنند. هود جزیره‌ای یکی از محصولات زیبا و جذاب است که برای استفاده در آشپزخانه‌های جزیره‌ای ارائه شده است. این هود با هودهای شومینه‌ای، مورب، مخفی و... متفاوت است و ساختاری مخصوص به خود را دارد.برای استفاده از هود جزیره‌ای در فضای آشپزخانه به هیچ داکت دیواری نیاز نخواهید داشت و هود را می‌توانید درست بالای اجاق گاز نصب کرده و استفاده کنید. تولید کنندگان زیادی این محصول را در دست تولید دارند و هر یک از آن‌ها برای هودهای جزیره‌ای قابلیت‌های منحصر به فردی در نظر گرفته است که سبب ممتازتر شدن هود نسبت به محصولات مشابه هم رده آن می‌شود.هود جزیره‌ای ممکن است تنها به صورت فلزی طراحی شده باشد یا این که طراح از ترکیب شیشه و استیل برای ساخت هود بهره گرفته باشد. در صورتی که می‌خواهید هود را با خانه‌ای که تنها از وسایل به رنگ مشکی و سفید در آن استفاده شده، ست کنید می‌توانید هود فلزی یا هود شیشه و فلز را انتخاب نمایید، برای خانه‌هایی با دکوراسیون مدرن نیز می‌توانید هودی که نمای ظاهر آن به دلیل استفاده از شیشه جذاب‌تر است استفاده کنید.با توجه به مطالب بیان شده هنگامی که قصد خرید یک هود مناسب را دارید باید این دو نکته را مد نظر داشته باشید که هود با دکوراسیون داخلی خانه هماهنگ شود. همچنین هود باید قدرت مکش و عملکرد مناسبی داشته باشد تا تهویه هوا را به بهترین نحو انجام دهد و محیط آشپزخانه همیشه پاکیزه و تمیز باشد.

نکاتی که هنگام خرید هود جزیره‌ای باید به آن‌ها توجه کنید.

هنگام انتخاب و خرید یک هود جزیره‌ای باید به ویژگی‌های که برای این محصول در نظر گرفته شده است توجه داشته باشید. اولین ویژگی مهم هود جنس بدنه آن است. در صورتی که هود بدنه‌ای فلزی دارد، باید فلز استفاده شده برای طراحی بدنه ضد زنگ و ضد اکسایش باشد. در غیر این صورت ظاهر هود هنگام استفاده تغییر پیدا می‌کند.همچنین در صورتی که هود بدنه‌ای از جنس شیشه داشته باشد، شیشه استفاده شده برای بدنه هود باید مقاومت خوبی در برابر گرما و تغییرات دما داشته باشد و ضد خش باشد.از دیگر نکاتی که هنگام بررسی ویژگی‌های یک هود جزیره‌ای باید به آن توجه داشته باشید می‌توان به دور موتور هود و قدرت مکش دستگاه اشاره کرد. تا هر اندازه دور موتور دستگاه بیشتر باشد، قدرت مکش هود به نسبت افزایش پیدا می‌کند.هودهای که قدرت مکش مناسبی دارند، بهترین گزینه برای استفاده در خانه‌های آپارتمانی هستند؛ زیرا این نسل از هودهای جزیره‌ای این امکان را برای کاربران فراهم می‌کنند که در عرض چند دقیقه هوای خانه را تهویه کنند؛ اما در صورتی که قدرت مکش هود مناسب نباشد، باید زمان بیشتری را برای تهویه هوای محیط در نظر بگیرید و همین امر سبب می‌شود که بوی غذاهای مختلف در خانه ماندگار شود.یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هود که هنگام خرید هود باید به آن توجه داشته باشید، نوع موتور دستگاه است. هودهایی که دارای موتور پلاستیکی هستند طول عمر کمتری نسبت به هودهای موتور فلزی دارند.

هود جزیره

سر و صدایی که هود تولید می‌کند تا حدود زیادی به قدرت مکش دستگاه و نوع موتور آن برمیگردد. هودهای موتور فلزی را به نام هودهای کم صدا یا هودهای بی‌صدا می‌شناسند؛ بنابراین اگر می‌خواهید یک هود مناسب را که سر و صدایی بسیار کم دارد برای استفاده کنید، حتماً این نکته را مد نظر داشته باشید.نوع فیلتر هود نیز حائز اهمیت است. در صورتی که هود جزیره‌ای دارای فیلتر زغالی باشد، بوی غذاها را بهتر جذب می‌کند. همچنین آلومینیومی بودن فیلترهای طراحی شده برای هود در قدرت تهویه آن تاثیر زیادی دارد. این فیلترها را می‌توانید بشویید و بارها استفاده کنید.از دیگر مواردی که هنگام خرید هودهای جزیره‌ای باید به آن توجه داشته باشید می‌توان به سنسورهایی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است اشاره کرد. دز صورتی که هود جزیره‌ای مجهز به سنسور دود یا حرارت باشد، در صورتی که گاز روشن شود یا غذا ته گرفته باشد، هود به صورت اتوماتیک روشن خواهد شد و تهویه هوای محیط انجام می‌شود.هنگام خرید هود جزیره‌ای باید به نوع صفحه کلید دستگاه نیز توجه داشته باشید. هودهایی که دارای صفحه کلید لمسی هستند از هودهایی که دارا صفحه کلیدهای دکمه‌ای هستند کارایی بیشتری دارند.از دیگر موارد مهمی که هنگام خرید هود باید به آن توجه نشان دهید، کنترل از راه دور برای دستگاه است. کنترل از راه دور ارائه شده به همراه محصول، امکان روشن و خاموش کردن هود را از فاصله‌های دور برای کاربران فراهم می‌کند.

هود جزیره

قیمت هود جزیره‌ای

قیمت هود جزیره‌ای چقدر است؟ برای تعیین قیمت هودهای جزیره‌ای باید به این موضوع توجه داشته باشید که تا هر اندازه تجهیزاتی که برای هود در نظر گرفته شده بیشتر باشد، قیمت هود نیز بیشتر خواهد شد. با توجه به این که هود یکبار خریداری شده و سال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، به شما پیشنهاد می‌کنیم یک هود را که دارای قابلیت‌های مناسب است خریداری کنید؛ زیرا در صورتی که هود خریداری شده کارایی مناسبی نداشته باشد و نتواند خواسته‌های شما را برآورده کند، باید هزینه‌ای جداگانه برای خرید یک هود جدید پرداخت کنید.
منبع :هود استیل البرز

گارانتی هود جزیره‌ای

یکی از مواردی که کاربران به آن توجه کمتری نشان می‌دهند، ارائه گارانتی به همراه دستگاه است. اگر هود جزیره‌ای را از فروشگاه‌های متفرقه خریداری کنید و به گارانتی ارائه شده به همراه محصول توجه نداشته باشید، در صورتی که هود دچار مشکل شده باشد باید هزینه تعمیرات آن را شخصاً پرداخت نمایید.اما در صورتی که هود جزیره‌ای را با گارانتی معتبر خریداری نمایید، برای نصب آن می‌توانید از نمایندگی مجاز کمک بگیرید. همچنین در طول مدت زمانی که گارانتی اعتبار دارد، هر مشکلی که برای هود جزیره­ای رخ داده باشد این امکان برای کاربران وجود دارد که با گارانتی تماس گرفته و درخواست تعمیر یا تعویض محصول را مطرح کنند.اگر از میان هودهای جزیره‌ای که دارای گارانتی معتبر هستند یک گزینه را برای استفاده انتخاب کرده‌اید، این امکان نیز برای شما وجود دارد که از خدمات پس از فروش دستگاه استفاده کنید.

البرز مارکت