فر برقی یا فر برق و گاز؟ کدام یک برای خرید مناسب‌تر است؟

فر برقی یا فر برق و گاز؟ کدام یک برای استفاده مناسب‌تر هستند؟ این سوال را افرادی مطرح می‌کنند که گاز خانه خود را از میان گازهای رومیزی صفحه‌ای انتخاب کرده‌اند.اگر فر برقی باشد به هیچ عنوان برای استفاده از آن به گاز شهری و لوله کشی گاز نیاز پیدا نخواهید کرد. این ویژگی ساده یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این نوع از فرهای ارائه شده است. با وجود این قابلیت کاربران می‌توانند فر را در هر مکانی نصب کنند و تنها از برق شهری برای پخت غذاهای متنوع در طول بهره‌مند شوند.در مقابل فرهای برقی، فرهایی قرار دارند که هم به انرژی برق نیاز دارند و هم به گاز شهری. این نسل از فرهای توکار در این زمینه که از گاز برای پخت غذا استفاده می‌کنند با اجاق گازهای فر دار قدیمی شباهت دارند. از طرف دیگر در این نسل از فرها برق نیز استفاده شده و این قابلیت نیز به عنوان وجه تشابه فر توکار برق و گاز و فر توکار برقی در نظر گرفته می‌شود.اگر هر دو انرژی را در دسترس دارید و می‌خواهید غذاها را با حفظ طعم و مزه سنتی آن‌ها که به ذائقه اعضای خانواده آشناتر است آماده کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم فر برق و گاز استیل البرز را برای استفاده مد نظر داشته باشید. در نقطه مقابل اگر با وجود عدم دسترسی به گاز شهری نمی‌توانید از خرید یک فر مناسب برای پخت غذاها چشم پوشی کنید، فر برقی استیل البرز بهترین انتخاب خواهد بود.ادامه ویژگی‌های هر دو نمونه فر بررسی شده است تا هنگام انتخاب فر مناسب از بین فر برقی یا فر برق و گاز با آگاهی بیشتری تصمیم گیری نمایید.

انتخاب و خرید فر برقی یا فر برق و گاز و بررسی ویژگی‌های فر برقی

برای انتخاب بین فر برقی یا فر برق و گاز باید ابتدا درباره این فرها و عملکرد آن‌ها دانش کافی را کسب کنید. فر برقی استیل البرز در رنگ بندی های مشکی و سفید که با استیل ترکیب شده­اند ارائه شده است. هنگام انتخاب فر توکار می‌توانید محصولی را انتخاب کنید که دکوراسیون داخلی شما هماهنگی بیشتری دارد.بدنه این فرها به گونه‌ای طراحی شده است که افزایش حرارت سبب آسیب دیدن آن نمی‌شود. رنگی که روی بدنه فر را پوشانده از جنس لعاب الکترواستاتیک می‌باشد. این رنگ‌ در برابر حرارت و گرما تغییر حالت نمی‌دهد و کدر یا پوسته پوسته نمی‌شود. جلوی فر برقی دربی قرار دارد که برای قرار دادن غذاها درون فر باید آن را باز و بسته کنید. این درب شیشه‌ای دوجداره حرارت را به طور کامل درون فر حفظ می‌کند تا غذا به بهترین نحو و در کمترین زمان آماده شود. شیشه‌ای که برای درب فر برقی در نظر گرفته شده در برابر سرما و گرما مقاوم است و ترک بر نمی‌دارد و نمی‌شکند.روی درب فر دستگیره‌ای از جنس آلومینیوم قرار دارد که باز و بسته کردن درب فر برقی را راحت‌تر می‌کند. این نسل از فرهای توکار دارای دستورالعمل‌های مختلفی برای پخت غذا هستند و از غذاهای گوشتی تا فست فودها را می‌توانید درون فر برقی آماده کنید.در بررسی ویژگی­های فر برقی یا فر برق و گاز  باید به این موضوع توجه داشته باشید که فر برقی دارای ترموستات ایمنی است. این ترموستات نگرانی شما را درباره این که فر خاموش شده و گاز در محیط پخش شود برطرف می‌کند.
منبع:فر استیل البرز

فر استیل البرز

راهنمای خرید  و فروش فر برقی

تایمر دیجیتال این محصول این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که زمان پخت غذا را مشخص کنند تا به محض این که غذا آماده شد فر خاموش شود. سنسور دمای محفظه میزان حرارت درون دستگاه را برای کاربر مشخص می‌کند و قابلیت یخ زدایی این امکان را در اختیار کاربران می‌گذارد که نان‌هایی که درون فریزر دارد را بتوانند درون فر گرم کردن و مانند نان تازه مصرف کنند.فر برقی از المنت‌هایی که درون آن طراحی شده برای پخت غذا استفاده می‌کند. این المنت‌ها در پایین و بالای فر تعبیه شده اند تا حرارت در تمام قسمت‌های درون فر پخش شده و غذا درون دستگاه مغزپخت شود.اگر با بررسی ویژگی‌های فر برقی تصمیم گرفته­اید که این گزینه را از بینفر برقی یا فر برق انتخاب کنید، باید بدانید که با خرید این نسل از فرهای توکار استیل البرز می‌توانید از گارانتی دو ساله ارائه شده به همراه محصول نیز بهره‌مند شوید.

انتخاب و خرید فر برقی یا فر برق و گاز و بررسی قابلیت‌های فر گاز و برق

اگر برای انتخاب از بین فر برقی یا فر برق تردید دارد و هنوز هم نمی‌دانید کدام یک برای استفاده بهتر است، با ما همراه شده و درباره فر برق و گاز استیل البرز نیز اطلاعات کسب کنید.این فر و فر برقی هر دو دارای مصرف انرژی بسیار کمی هستند و گرید مصرف انرژی A برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. منتها این فر تنها از برق برای تنظیم دستورات پخت و تایمر دیجیتال و... استفاده می‌کند و فر برقی غذا را با استفاده از این انرژی آماده می‌کند. با وجود این شرایط، از بدیهیات است که مصرف انرژی فر گاز و برق کمتر می‌باشد.برای انتخاب بینفر برقی یا فر برق و گاز باید بدانید که فر گاز و برق  نیز مجهز به فن کانوکشن است و دستورات پخت متنوعی دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها غذای مختلف را آماده کنید. رنگ لعاب الکترواستاتیک بدنه فر برق و گاز استیل البرز را پوشانده و مانند فر برقی یک درب با شیشه دوجداره و دسته نصب شده آلومینیومی برای آن در نظر گرفته شده است.این فر دارای دو سینی عمیق و کم عمق لعابی است و هر یک از آن‌ها را می‌توانید برای پخت غذا استفاده کنید.

فر استیل البرز

راهنمای استفاده از فر 

تفاوتی که فر برق و گاز استیل البرز با فر برقی دارد، تنها در مصرف انرژی دستگاه خلاصه نمی‌شود. از دیگر تفاوت‌های بین این دو فر می‌توان به این نکته اشاره کرد که فر برق و گاز به دلیل این که انرژی گاز شهری برای پخت غذا استفاده می‌کند، همیشه غذاهایی که درون آن پخته می‌شوند نرم‌تر و آبدارتر هستند.در صورتی که غذاهایی که درون فر برقی آماده می‌شوند خشک‌تر هستند. با وجود این تفاسیر اگر می‌خواهید از بین فر برقی یا فر برق و گاز یک گزینه را انتخاب کنید، قبل از هر چیزی باید ذائقه خودتان و اعضای خانواده را در زمینه علاقه به غذاهای خشک یا نرم و آبدار در نظر داشته باشید. فر برقی برای افرادی مناسب است که به فست فودها و غذاهای فوری علاقه‌مند هستند، در صورتی که فر گاز و برق گزینه مناسبی برای پخت انواع استیک و کباب مانند جوجه کباب و... به حساب می‌آید.اگر برای انتخاب و خرید فر برقی یا فر برق و گاز  به گارانتی همراه محصول توجه دارید، باید بدانید که فر برق و گاز استیل البرز نیز دارای گارانتی دو ساله است و پس از خرید این محصول می‌توانید از خدمات پس از فروش این شرکت استفاده کنید.

البرز مارکت