23

الهام بخشی رنگ و استفاده از فضای آشپزخانه

 یک ایده عالی برای اینکه آیا می خواهید یک تفاوت بزرگ در آشپزخانه خود احساس کنید. اما اینکه آیا شما بازسازی یک خانه را به چه شکلی  انجام می دهید یا فقط به دنبال بازخوانی هستید، رنگ های مناسب می تواند یک پروژه باسازی آشپزخانه را به موفقیت شیک تبدیل کند.

رنگ سفید در یک آشپزخانه را به نظر می آید که  همیشه کلاسیک است، هیچ استدلال منطقی نیست  که کل طیف را در نظرنگیریم. رنگ ها،مانند آبی سیاه و روشن، باعث افزایش محیط به کابینت آشپزخانه می شوند، در حالی که کرمی و سبز تیره، یک نگاه پاکیزه تر را ارائه می دهند.

در این بین گفتنی است که وسایل و تجهیزات به کار رفته در آشپزخانه باید کاملا با رنگ و کابینت ست باشد شرکت استیل البرز با ظرافت و زیبای با تولید محصولات بالغ بر 1 میلیون محصول اولین و کاربردی ترین شرکت ایرانی است که پاسخ گویی تمام سلیقه ایرانی می باشد.

فر استیل البرز با تمام زیبای و ظرافت یکی از کاربردی ترین محصول شرکت می باشد که با داشتن انواع برنامه های پخت و پز لذت آشپزی به کد بانو برگردانده و لذت چشیدن مزه یک غذای خوب را به شما مدهد.در این میان هود استیل البرز با داشتن قدرت مکش بالا،بوهای ناشی از پخت و پز را باقدرت هر چه تمام به بیرون آشپزخانه انتقال می دهد.

20

تصاویر پیش زمینه برای آشپزخانه مدرن

بخش مهمی از هر طرح تزئینی در یک خانه بدون استثنا اشپزخانه طرح آن می باشد.در اینجا می خواهم یک الگوی کاملا اروپائی را به شما معرفی کنم آن هم عبارت انداز ( آشپزخانه ها به عنوان سه اتاق در یک مورد) با توجه دقیق به طرح ،یک طرح کلی داده شود. البته، محل آشپزی هنوز باید فوق العاده عملی، اما مناطق دیگر مانند اتاق خواب و آشپزخانه اغلب از لمس نرم تر یا احساس آرامش بیشتری بهره مند شوند.در این بین پیشنهاد گروه مهندسان البرز مارکت  این است که به صورت جسورانه می توانید از کاغذ دیواری مورد علاقه خود استفاده کنید. تصاویر پس زمینه می تواند یک آشپزخانه را از احساس سخت به یک محیط شادی آور تبدیل کند. یک طرح کاملا منحصر به فرد  نقاشی چشم و اضافه کردن اثر با یک رنگ یا طراحی جسورانه در یکی از دیوار های آشپزخانه که بیشترین وقت شما در این محل است. 

21

سینک های استیل البرز با داستن بیش از 300 نوع این توانای را دارد که چهره آشپزخانه شما را تغییر بدهند. ویژگی این سینکها با داشتن جنس ضد زنگ داشتن بستهای کاملا اروپایی و از همه مهمتر دارا بودن عمق لگن بیشتر که در هنگام شستن ظرفها آب به بیرون پاشیده نشود و در هنگام پر بودن لگن از ظروف کثیف از بیرون قابل روئت نباشد.

البرز مارکت با داشتن کارشناسان خبره و داشتن دانش روز و راهنمایی خریداران به شما این امکان را می دهد قبل از خرید محصولات استیل البرز اطلاعات کافی را کسب کنید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرین 09120803015-02155345897