هود SA-208 استیل البرز :

هنگام سرخ کردن و پخت‌وپز، هود را روشن می‌کنیم گاهی صدای برخی از هودها آن‌قدر زیاد است که ترجیح می‌دهیم تا جایی که ممکن است از هود استفاده نکنیم  اگر صدای پایین هود  در هنگام استفاده فاکتور مهمی برای شماست با هود 208 آشنا شوید:

هود ۲۰۸؛ یکی از محصول‌هایی که کیفیت و استایل_البرز را نمایان می‌کند
آيین استیل البرز دقت در جزییات و تمرکز بر کیفیت  واستایل_البرز استایل استفاده از جدیدترین تکنولوژی برای سهولت استفاده است.

این محصول از طریق فوم صداگیر و قطر دهانه خروجی آرامش بیشتری را هنگام آشپزی به شما می‌بخشد. دوام بالای فن ست به دلیل فلزی بودن موتور و پروانه‌ها باعث می شود هوا با توان و قدرت بیشتری به بیرون منتقل شود. قدرت انتخاب  بیشتر و افزایش حس اختیار در دور موتور باهشت دوره بودن بورد کنترلر لمسی در هود ۲۰۸ استیل البرز مقدور شده است. از دیگر مزیت‌ها، می‌توان به فلزی بودن بدنه موتور اشاره کرد، که حرارات بالا، تغییر شکل در آن ایجاد نمی کند . قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی با قفل‌های استیل و فلزی و جذب بالای روغن و ذرات معلق در هوا به دلیل سه لایه بودن فیلتر آلومینیومی از دیگر ویژگی‌های بارز  این هود است.

آیا تا بحال از خود پرسیده اید نحوه انتخاب  شما در آشپزخانه برای هود چیست متخصصان شرکت البرز مارکت با استفاده ازعلم اکتسابی و فرومل ساده ریاضی شما را در نحوه انتخاب هود برای خانه و آشپزخانه تان کمک می کنند.در زیر این فرمول را برای راحتی شما در انتخاب آشپزخانه به شما ارائه میکند.

‍ میزان مکش و کم‌صدا بودن دو عامل مهم در انتخاب هود است برای اینکه بدانید حداقل مکش مناسب برای آشپزخانه شما چقدر است یک فرمول ثابت وجود دارد:

Q= L×w×H×10

که در آن Q میزان مکش هود بر حسب مترمکعب، L طول، Wعرض و H ارتفاع آشپزخانه بر حسب متر است.
هنگام خرید هود به میزان «مکش» آن دقت کنید تا هود مناسب فضای آشپزخانه‌تان را بیابید.

البرز مارکت اولین وتنهاترین مرکز فروش برندهای خارجی ومشهور داخلی خیال شما را از خرید یک محصول اصل با گارانتی معتبر برآورد کرده است و در این بین با فروش محصولات استیل البرز از کالای ایرانی با خیال راحت حمایت می کند

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش با تماس حاصل فرمائید02155345897 - 09120803015

هود استیل البرز | سینک استیل البرز | فر استیل البرز | گاز استیل البرز