بهترین نوع چیدمان آشپزخانه

اگر فضای شما در آشپزخانه کم است یا فضای داخلی آپارتمان شما کوچک است مجبورین از تمام فضاها کاهش دهید از جمله آشپزخانه هود و گازهای ۶۰ سانتیمتری استیل البرز با مطالعات توسط کارشناسان این هود و گاز را در چرخه تولید برای رفاه حال شما به کار انداختن این محصولات برای آشپزخونه‌های کوچک‌تر طراحی شده‌اند و نه تنها ظاهر زیبا و منحصر به فردی  به آشپزخانه می‌دهد بلکه کارایی آنها برای این فضا مناسب است و فضای کمی را اشغال می‌کنند.

‍  اگر فضای آشپزخانه کم است با یک طراحی خوب می‌توان از کوچک‌ترین فضاها بیشترین استفاده را کرد این به توانایی یک مهندس بستگی دارد. اگر به نظر شما فضای آشپزخانه  کوچک است طرح راهرویی بهترین انتخاب برای شماست که در آن چیدمان فر، گاز،هود و سینک،محصولات داخلی آشپزخانه  در دو طرف بدون میز نهار خوری و اپن است.بهترین طراحی برای شما پیشهاد ما  طراحی عمودی فکر است کمدها و کابینت‌ها تا نزدیک سقف امتداد می‌یابند و فضای بسیار زیادی برای وسایل آشپزخانه در اختیارتان می‌گذارند  می‌توانید داخل کابینت‌ها از «یراق سوپرمارکت» استفاده کنید که یک قفسه فلزی کشویی با چند طبقه ‌است و داخل کابینت قرار می‌گیرد. ومی توانید دستمال قاشق و چنگال را در داخل آنها قرار می گیرد. 

اگر شما هم به طراحی  آشپزخانه خود اهمیت می دهید؟ قبل از انتخاب  کابینت‌های آشپزخانه به این سوالها مهم جواب بدهید:

• د ر نظر دارید چه مبلغی را هزینه کابینت آشپزخانه تان کنید ؟

کابینت‌های رنگی واقعا زیبا هستند اما اگر کیفیت چوب آن‌ها کم یا متو سط باشد برای مدت زیادی دوام نمی‌آورند اما کابینت‌های های‌گلس هم زیبا هستند هم به دلیل کیفیت بالا سریع تمیز می‌شوند

• آشپزخانه شما از لحاظ نور گیری و کیفیت دید چقدر است؟

کابینت‌های رنگی  اگر مدت زمان زیادی در برابر نور آفتاب باشند تغییر رنگ می‌دهند کابینت سفید اولیه به زردی متمایل می‌شود و منظر زشتی را به  آشپزخانه می دهد استفاده از پرده و کرکره تا حدوی مسئله را حل میکند.

• در روز چند بار  آشپزی می‌کنید؟

 تعداد وعده‌های غذای گرم شما در  طول هفته درست می‌کنید زیاذ است ؟ شما از خانواده پر جمعیت هستید ؟ هر چقدر آشپزخانه پر رفت و آمدتر باشد،یا برنامه غذایی شما زیاد است لکه‌های بیشتری در آشپزخانه  ایجاد می‌شود.


• چند وقت یک‌بار آشپزخانه را تمیز می‌کنید؟

کابینت‌ها و پیشخوان باید همیشه تمیز باشند، هر چند روز یک‌بار دوده و روغن جمع شده را تمیز کنید و حتما هود در حین آشپزی همیشه روشن باشد.


• بعد از چند سال احساس می کنید باید کابینت آشپزخانه خود را عوض کنید؟

اگر پاسخ همه این سوال‌ها را دارید از زیبایی آشپزخانه و در کنار آن از محصولات شرکت استیل البرز و شرکت اخوان لذت ببرید.

سایت البرز مارکت اولین و جامع ترین مرکز پخش محصولات لوازم خانگی آشپزخانه از برندهای خارجی و مشهور داخلی در حمایت از کالای ایرانی اقدام به توزیع محصولات شرکت استیل البرز کرده است که در این راستا فروشگاه‌های اینترنتی البرز مارکت فرصتی فراهم کرده است تا با خیال راحت همه ویژگی‌های محصول مورد نظرتان را بررسی و انتخاب کنید.

جهت خرید محصول با کارشناسان ما ارتبا ط حاصل فرمائید 02155345897 - 09120803015

هود استیل البرز | سینک استیل البرز | فر استیل البرز | گاز استیل البرز | شیر آلات استیل البرز