بررسی عملکرد فرهای برقی و گازی

مقایسه ی فرهای برقی و گازی ، از نظر عملکردی

با روی کار آمدن نسل جدید اجاق گازها، که همان اجاق گازهای رومیزی هستند، دکوراسیون داخلی آشپزخانه تغیر کرده و ابزار و تجهیزات به کار رفته در آن ها نیز، تغییر شکل داده اند. فرهای توکار، از جمله تجهیزات جدیدی هستند که در آشپزخانه ها امروزی، به چشم می خورند و استفاده از آن ها، بسیار رایج و مرسوم می باشد. فرهای توکار به انواع مختلف برقی، گازی و برق و گازی تقسیم می شوند و هر یک بسته به سلیقه و اولویت افراد، انتخاب شده و مورد استفاده قرار می گیرند. فرهای برقی و گازی عملکردهای مختلفی دارند و هر یک از مزایای منحصر به فردی بهره می برند. همین مساله باعث می شود تا افراد به هنگام مواجهه با آن ها، دچار سردرگمی و تردید شده، و در انتخاب محصول ایده آل خود، دچار مشکل گردند. در این بخش به مقایسه ی عملکرد فرهای برقی و فرهای گازی استیل البرز خواهیم پرداخت و شما را با ویژگی های هر یک از این محصولات، آشنا خواهیم نمود.

بررسی عملکرد فر برقی استیل البرز

فرهای برقی، معمولا اولین انتخاب افراد متخصص در خرید فر می باشند، و به عنوان کامل ترین و مرغوب ترین فرهای توکار در هر برندی، شناخته می شوند. فرهای توکار برقی استیل البرز نیز، از این قاعده مستثنی نمی باشند، و باکیفیت ترین، لوکس ترین و متنوع ترین فرهای این برند، به شمار می آیند. راه اندازی این فرها در آشپزخانه بسیار آسان است، و تنها کافی است که سیم برق آن ها را، به پریز برقی در نزدیکی محل نصبشان متصل کنیم تا به راحتی شروع به کار نمایند. حرارت درون فرهای برقی، توسط المنت های حرارتی موجود در آن ها تامین می شود و این عمل، بدون انتشار هیچگونه اشعه ی مضری صورت می گیرد. کیفیت غذاهای پخته شده در فرهای برقی، بسیار بیشتر است و متخصصین معتقدند که غذاهای پخته شده در فرهای برقی، ترد تر و لذیذ تر می باشد.

بررسی عملکرد فر گازی استیل البرز

فرهای گازی، آشناترین نوع فرها در میان مردم، و به ویژه نسل قدیم بوده اند و چه بسا افرادی که تمام فرها را گازی دانسته و نوع دیگری را هرگز، متصور نیز نمی شوند. فرهای گازی استیل البرز، فرهایی هستند که با نیروی گاز، حرارت خود را تامین می نمایند و روشن شدن شعله در درون آن ها موجب گرما بخشی به فر و پخت غذا می گردد. شاید جالب باشد که بدانید این فرها، با اینکه شناخته شده ترین و رایج ترین فرها در میان مردم هستند، به عنوان آخرین گزینه از سوی کارشناسان و متخصصان، شناخته می شوند، و استفاده از آن ها بعد از نمونه های برقی و یا حتی برق و گازی، توصیه می شود. کارشناسان معتقدند که فرهای گازی از محدودیت های بیشتری نسبت به سایر مدل ها، بهره مندند و کیفیت غذای پخته شده در آن ها، کم تر از کیفیت غذاهایی است که در فرهای برقی پخته می شوند. یکی از این محدودیت ها، نیاز به شیر گازی جداگانه در محیط آشپزخانه و در نزدیکی فر می باشد، که در سایر مدل ها دیده نمی شود. همچنین یکی دیگر از مشکلات فرهای گازی، تنوع بسیار کم آن ها نسبت به سایر مدل ها است، و ممکن است مدل موجود، با دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی شما متناسب نباشد. به طور کلی می توان گفت که فرهای گازی از عملکرد ضعیف تری نسبت به انوع دیگر بهره می برند، و معمولا اولویت اول افراد در خرید فر، به حساب نمی آیند.

حال این شما هستید که پس از مطالعه و بررسی موارد مختلف، به تصمیم گیری نهایی می پردازید و با توجه به علایق و سلایق، و اولویت های خود، نسبت به انتخاب گزینه ای ایده آل، جهت استفاده در آشپزخانه ی خود اقدام می نمایید.

سایت البرز مارکت اولین و جامع ترین مرکز پخش محصولات لوازم خانگی آشپزخانه از برندهای خارجی و مشهور داخلی در حمایت از کالای ایرانی اقدام به توزیع محصولات شرکت استیل البرز کرده است که در این راستا فروشگاه‌های اینترنتی البرز مارکت و اخوان مارکت فرصتی فراهم کرده است تا با خیال راحت همه ویژگی‌های محصول مورد نظرتان را بررسی و انتخاب کنید.

جهت خرید محصول با کارشناسان ما ارتباط حاصل فرمائید 02155345897 - 09120803015

هود استیل البرز | سینک استیل البرز | فر استیل البرز | گاز استیل البرز | شیر آلات استیل البرز