گاز صفحه ای استیل البرز مدل S-5910

تمامی قطعات گاز صفحه ای استیل البرز مدل 5910 از کارخانه معتبر جهان (DEFFENDI و SABAF ) تهیه شده است که شما بتوانید با اطمینان از کیفیت قطعات استفاده کنید.یکی از بزرگترین عیب گاز های صفحه ای انتقال حرارت به ولوم ها می باشدکه در این مدل استیل البرزعدم انتقال حرارت به پیشانی ولوم ها دو جزئی ،امکان پخت و پز راحت تر و ایمن بیشتر را به همراه دارد.

صرفه جویی در زمان پخت با برنرهای با توان  وراندمان حرارتی بالا در این مدل میسر شده است و مدت زمان کمتری را برای صرف کردن در آشپزخانه از شما می گیرد.

در اجاق گاز استیل البرز از ترموکوپل های فوق سریع تاپ تایم استفاده می شود که سرعت گیرایی و رهایی بهتری دارد که در صورت خاموش شدن شعله به سرعت گاز را قطع و ایمنی بیشتری به شما می دهد.

چدنی های سبکتر روی گاز صفحه ای شما با کمترین وزن ممکن برای جابه جایی آسان تر در هنگام شست و شو اندازه این مدل 88*50 سانتی متر بوده و فضایی کمتر را اشغال می کند.

در گازهای استیل البرز اصول طراحی بر این مبنا بوده است که فاصله بین اچاق ها طوری طراحی شود که از همه مشعلها هم زمان استفاده شود.

چگونگی انتخاب یک گاز مناسب :

1)ایمنی :توجه به امکانات ایمنی،استانداردها،گواهی نامه ها و قطعات اصلی گاز
2)اندازه :فضای بین کابینت ،فاصله تا هود،فرم مربعی و سایز کلی آشپزخانه
3)تعداد مشعل :مناسب با سبک زندگی،نوع قابلمه ها ،ظروف و روشهای انتخابی برای پخت و پز 
4)سایر موارد : استحکام و فاصله دستگیره ها با مشعل و امکان تمیز کردن آسان

آشپزخانه در طول گذر زمان محل جذابی از فعلیت برای اعضا خانواده بوده است.وقتی در طول مدت زمانی که آشپزی میکنید سرگرم کار خلاقانه ای هستید که بوی خوش عطر و طعم کارتان فضای خانه را پر کرده است.

سایت البرز مارکت اولین و جامع ترین مرکز پخش محصولات لوازم خانگی آشپزخانه از برندهای خارجی و مشهور داخلی در حمایت از کالای ایرانی اقدام به توزیع محصولات شرکت استیل البرز کرده است که در این راستا نمایندگی استیل البرز و  نمایندگی اخوان  فرصتی فراهم کرده است تا با خیال راحت همه ویژگی‌های محصول مورد نظرتان را بررسی و انتخاب کنید.

جهت خرید و مشاوره محصول با کارشناسان ما ارتباط حاصل فرمائید 02155345897 - 09120803015

هود استیل البرز | سینک استیل البرز | فر استیل البرز | گاز استیل البرز | شیر آلات استیل البرز | مایکروویو استیل البرز