گاز صفحه‌ای البرز یا اخوان

گاز صفحه‌ای البرز یا اخوان بسیاری از مشتریان هنگام خرید یک گاز رومیزی با سؤال گاز صفحه‌ای البرز یا اخوان در ذهنشان مواجه می‌شوند؛ زیرا با توجه به کیفیت بالای اجاق گازهایی که توسط کمپانی البرز و اخوان تولید شده است، انتخاب و خرید یک گاز رومیزی صفحه‌ای تا حدودی مشکل خواهد بود.هر دو کمپانی در طراحی قطعات گاز از اجزای با کیفیت ایتالیایی استفاده کرده‌اند، بنابراین گاز صفحه‌ای البرز یا اخوان نسبت به سایر محصولات مشابه موجود در بازار، دارای عمر طولانی‌تری خواهد بود.در ادامه ویژگی‌های دو مدل از گازهای رومیزی عرضه شده توسط این کمپانی‌ها بررسی شده است، تا بتوانید تفاوت این محصولات را مشاهده کنید. 

برای مشاوره و راهنمایی فبل از خرید با کارشناسان فروش ما ارتباط حاصل فرمائید 02155345897 - 09120803015


ویژگی‌های گاز صفحه ای  استیل البرز  مدل S-5910 یکی از گازهای با کیفیت عرضه شده در بازار است که هنگام انتخاب بین گاز صفحه‌ای البرز یا اخوان می‌توانید آن را برگزینید. این گاز صفحه‌ای استیل دارای پنج شعله است که دارای درجه حرارت‌های مختلفی جهت پختن غذاها هستند.شعله‌ای که تحت عنوان شعله پلوپز شناخته می‌شود در وسط  این گاز طراحی شده است، این طراحی جداگانه آزادی عمل کاربر را جهت استفاده از این شعله بزرگ افزایش می‌دهد.چدن‌هایی که بر روی گاز صفحه ای استیل البرز قرار گرفته‌اند، به گونه‌ای شعله‌ها را احاطه کرده‌اند که قابلمه غذا به هیچ عنوان از روی گاز لیز نمی‌خورد و روی زمین نمی‌ریزد.وک دو منظوره‌ای که در قسمت شعله پلوپز این گاز رومیزی طراحی شده است امکان افزایش شعله را با وجود داشتن سوزن اضافه برای کاربر فراهم می‌کند.یکی از مزایای قابل توجه هنگام بررسی گاز صفحه‌ای البرز یا اخوان، نوع استیل استفاده شده در آن‌ها است. این گاز رومیزی از جنس استیل شفاف و براق طراحی شده است. این استیل در برابر رطوبت و حرارت به هیچ عنوان اکسید نمی‌شود و زنگ نمی‌زند. بنابراین کاربر می‌تواند سال‌ها از گاز رومیزیاستیل البرز مدل S-5901  استفاده کند، بدون این که نگران تیره شدن بدنه گاز باشد، در این گاز صفحه‌ای درجه‌های تنظیم حرارت نیز به صورت فلزی طراحی شده‌اند.این طراحی امکان جمع شدن لکه‌های روغنی بر روی درجه حرارت‌ها را از بین می‌برد، زیرا به سادگی می‌توانید آن‌ها را تمیز کنید. همچنین با وجود درجه‌های تنظیم حرارت فلزی، هنگام افزایش دمای گاز نگرانی از بابت آب شدن آن‌ها نخواهید داشت.

بررسی ویژگی گاز استیل البرز

ویژگی‌های اجاق گاز S-6121  استیل البرزدر بررسی ویژگی‌های گاز صفحه‌ای استیل البرز یا اخوان برای خرید یک گاز رومیزی مناسب، اجاق گاز S-6901  استیل البرز توجه بسیاری از مشتریان را به سوی خویش جلب می‌کند.این گاز رومیزی دارای ظاهری جذاب و هیجان انگیز است و بر روی آن پنج شعله با درجه حرارت‌های مختلف تعبیه شده است.شعله اصلی که به صورت مستطیلی است در جلوی بقیه شعله‌ها قرار گرفته است و شعله‌های دیگر به صورت نیم هلال آن را در بر گرفته‌اند؛ بنابراین هنگام استفاده از اجاق گاز S-6901  استیل البرز محو زیبایی شکل ظاهری آن خواهید شد.به نسبت طراحی شعله‌ها، درجه‌های تنظیم حرارت فلزی این گاز نیز در دو بخش جداگانه طراحی شده‌اند. تا هنگام استفاده از آن‌ها خطر سوختگی دست‌ها وجود نداشته باشد.این گاز دارای ترموکوپل‌های فوق سریع و فندک الکتریکی است؛ بنابراین هنگام روشن کردن شعله‌ها کافی است چند ثانیه فندک را نگه دارید تا جرقه ایجاد شود و شعله جهت استفاده روشن گردد. راندمان حرارتی 60% نشان دهنده کارایی بسیار مناسب این گاز صفحه‌ای رومیزی است.

جنس صفحه گاز رومیزی

محافظ چدنی که بر روی شعله‌های گاز قرار گرفته است نیز به تناسب شعله‌ها طراحی شده است؛ بنابراین قابلمه به بهترین نحو بر روی گاز قرار می‌گیرند.شعله جلویی که به صورت مستطیل شکل طراحی شده است به شعله ماهی¬پز شهرت دارد و بیشتر برای سرخ کردن مواد غذایی درون ماهی تابه استفاده می‌شود. طراحی کشیده این شعله سبب می‌شود که حرارت به تمام قسمت‌های زیر ظرف برسد و غذا به خوبی سرخ شود.صفحه این اجاق گاز نیز از جنس استیل براق طراحی شده است، به همین دلیل در بین انواع گاز صفحه‌ای استیل البرز البرز یا اخوان، این گاز رومیزی جلوه خیره کننده تری خواهد داشت.مدل‌های متنوع گاز صفحه‌ای البرز یا اخوانگاز صفحه‌ای البرز یا اخوان بنا بر قابلیت‌هایی که این کمپانی¬ها برای طراحی گازهای رومیزی در نظر گرفته‌اند، دارای تنوع بسیار زیادی هستند. در بین مدل‌های ارائه شده در بازار شما می‌توانید صفحه‌ های استیل یا شیشه‌ای را در طراحی این گازها مشاهده کنید.گازهای صفحه شیشه‌ای به نسبت طراحی جذاب‌تری دارند و به راحتی قابل تمیز کردن هستند، از طرفی گازهای صفحه‌ای استیل، شعله‌هایی با چیدمان‌های متفاوت دارند که هنگام انتخاب آن‌ها دست مشتری بازتر است. 

مقالات مرتبط
صفحه شیشه‌ای که در طراحی گاز صفحه‌ای البرز از جنس SCHOOT ایتالیا است  اخوان استفاده شده است در برابر گرما و سرما از مقاومت بالایی برخوردار است، بنابراین هنگام افزایش درجه حرارت گاز نگرانی از بابت شکستن صفحه نخواهید داشت. در کل گازهای رومیزی اخوان به همراه 20 ماه گارانتي اصلی شرکت اخوان جم عرضه می‌شوند و در صورت نیاز می‌توانید از خدمات پس از فروش این کمپانی بهره‌مند شوید.همچنین گازهای تولید شده توسط کمپانی استیل البرز نیز دارای گارانتی 18 ماهه هستند که در صورت نیاز می‌توانید از آن استفاده نمایید.گاز صفحه‌ای البرز یا اخوان را می‌توانید با استفاده از شیلنگ و بست مناسب به لوله گاز شهری متصل کنید، همچنین امکان استفاده از این گازهای رومیزی، با اتصال به گاز سیلندری مایع نیز وجود دارد.بنا بر نوع چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه و رنگ بندی سایر لوازم خانگی می‌توانید یک گاز صفحه‌ای استیل یا شیشه‌ای را از ببین انواع گاز صفحه‌ای البرز یا اخوان انتخاب کنید. تا بتوانید از آن جهت پختن غذاهای متنوع در طول روز استفاده نمایید.

اگر شما نیز قصد خرید اجاق گازی رومیزی را دارید، با مراجعه به سایت البرز مارکت و بررسی نمونه های مختلف، به راحتی می توانید، گزینه ی ایده آل خود را انتخاب کنید و ضمن برخورداری از مزایای محصولات استیل البرز، از تخفیفات ویژه ی این فروشگاه اینترنتی نیز، بهره مند شوید.

برای مشاوره و راهنمایی فبل از خرید با کارشناسان فروش ما ارتباط حاصل فرمائید 02155345897 - 09120803015