rating خواندن نظر
میانگین رتبه بندی: 6/10 - تعداد نظرات: 1
ارزان شد! کریستال سفید

سینک استیل البرز مدل کریستال شیشه ای

27,996,000 ریال

22,396,800 ریال

200 قلم

در صورتی که دکوراسیون آشپزخانه شما از نوع مدرن و فانتزی است می توانید سینک کریستال سفید توکار استیل البرز را در چینی فضایی استفاده کنید. 

سینک کریستال سفید توکار استیل البرز

یکی از مایحتاج هر آشپزخانه ای خرید سینک ظرفشویی که سینک کریستال سفید توکار استیل البرز از مدل های فانتزی و جدید است و امروزه اغلب مردم تمایل زیادی به خرید از این نوع سینک دارند. 

سینک کریستال سفید استیل البرز

نقاطی در مورد خرید سینک ظرفشویی استیل البرز

1-    نیاز خود را از خرید تعیین نمایید. به این معنا که محلی که قرار است سینک را نصب کنید چه مقدار فضا دارد و شما می توانید سینک دو قلو خریداری کنید یا خیر.

2-    عمق لگن ها در سینک ها فرق دارد و این مسئله در مورد سینک کریستال سفید توکار استیل البرز هم وجود دارد. ما باید ارتفاع محل نصب سینک را در نظر بگیرید.

3-    جنس سینک ها با هم متفاوت است. هر کدام از آن ها جذابیت و کیفیت خاص خود را دارند. برای مثال سینک کریستال سفید توکار استیل البرز یکی از انواع سینک های فانتزی است که زیبایی خاصی به آشپرخانه می دهد ولی شما تنها نباید به زیبایی و نمای سینک توجه کنید بلکه میزان استفاده شما از آن و دوام سینک هم اهمیت دارد.

4-    سینک ظرفشویی می تواند توکار یا رو کار باشد. سینک روکار به نوعی گفته می شود که لبه جلویی آن باز بوده و از سه طرف دیگر داخل کابینت قرار گرفته است اما سینک توکار از هر 4 طرف داخل کابینت قرار می گیرد و این مورد را می توان در سینک کریستال سفید توکار استیل البرز مشاهده نمود. در این قبیل موارد دور تا دور سینک را کابینت می پوشاند و شما باید در هر بار ظرف شستن اطراف سینک را خشک کنید تا ورم نکند. البته امروزه تمهیداتی من جمله سنگ های مصنوعی به کار می رود که این مشکل را حل خواهد کرد.

با اطمینان خرید کنید البرز مارکت

مشخصات سینک کریستال سفید توکار استیل البرز

در صورتی که دکوراسیون آشپزخانه شما از نوع مدرن و فانتزی است می توانید سینک کریستال سفید توکار استیل البرز را در چینی فضایی استفاده کنید. مهمترین مشخصات این نوع سینک که باید در هنگام خرید توجه داشت عبارت است از:

1-    همان گونه که از نام سینک مشخص است، از نوع کریستال بوده و جنبه فانتزی دارد. جنس سینک کریستال سفید توکار استیل البرز از شیشه سکوریت با لگن های استیل است که در این مدل به رنگ سفید طراحی شده اند. توجه داشته باشید که با توجه به شیشه بودن سینک، حتما قبل از خرید میزان استفاده از سینک را تعیین کنید چرا که بهتر است فشار زیادی به آن وارد نشود.

2-    سینک کریستال سفید توکار استیل البرز دارای سیفون اتومات، جا مایعی، تخته گوشت شیشه ای و لوازم جانبی دیگر است.

3-    با توجه به تفاوت در اندازه این سینک حتما باید قبل از این که برای خرید اقدام کنید اندازه محل نصب را داشته باشید.

4-    همان گونه که از نام فروش سینک کریستال سفید توکار استیل البرز مشخص است این مدل باید داخل کابینت نصب شود لذا قبل از هر چیز به فکر قاب دور سینک باشید تا مشکلی برای شما بروز نکند.

5-    لازم به ذکر است که سینک کریستال سفید توکار استیل البرز دارای گارانتی دو ساله بوده و در این مدت شرکت استیل البرز خود را موظف می داند هر گونه عیب رخ داده برای سینک را برطرف نماید.

سینک کریستال سفید استیل البرز

منبع:سینک استیل البرز

کلمات کلیدی:استیل البرز, استیل البرز سینک شیشه ای سفید, سینک آشپزخانه سفید, سینک استیل البرز, سینک سفید آشپزخانه, سینک شزشه ای سفید آشپزخانه, سینک شیشه ای سفید, سینک شیشه سفید استیل البرز, سینک شیشه سفید کریستال استیل البرز, سینک ظرفشویی آشپزخانه شیشه سفید, سینک ظرفشویی شیشه ای سفید, سینک کریستال, سینک کریستال سفید استیل البرز, قیمت سینک شیشه سفید, قیمت سینک ظرفشویی استیل البرز سفید, قیمت سینک کریستال سفید استیل البرز, کریستال سفید،خرید سینک استیل البرز

فانتزی
توکار
2 لگن
استنلس استیل ضد زنگ
1 سینی
123 سانتیمتر
53 سانتیمتر
10 سال
سیفون و زیر آب
18 سانتیمتر
نوار PU
0.8 میلیمتر
چپ و راست
45 لیتر
8 میلیمتر

برچسب ها