ارزان شد! هود مورب 431

هود مورب SA-431 استیل البرز

14,553,000 ریال

13,024,935 ریال

98 قلم

هود استیل البرز مدل SA-431 

ابعاد هود:

عرض هود85 CM

عمق هود50 CM

تعداد موتور تک موتور 8 دور

قدرت مکش 400-800 متر مکعب بر ساعت 

میزان صدا48-55 db

دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

نوع فن فلزی 

نوع جک گازی 

دارای صفحه کنترل لمسی

دارای1 فیلتر آلومنیومی 3 لایه قابل شستشو و 2 عدد فیلترکربنی ذغالی

دارای 24 ماه گارانتی شرکت استیل البرز

هود مورب SA-431 استیل البرز

هود مورب SA-431 استیل البرز با وجود طراحی خاص و منحصر به فردی که دارد، دکوراسیون داخلی آشپزخانه را زیباتر جلوه می‌دهد. این هود با وجود عرض 85 سانتی‌متری و عمق 50 سانتی‌متری یک سیستم تهویه مطبوع مناسب برای استفاده در آشپزخانه‌های جمع و جور می‌باشد؛ بنابراین بیشتر افرادی که در شهرهای بزرگ و در آپارتمان‌های کوچک زندگی می‌کنند. این هود را جهت تهویه هوا در آشپزخانه نصب کرده و در طول روز بارها آن را مورد استفاده قرار می‌دهند.

قدرت مکش فوق العاده

 با توجه به این که مهم‌ترین قابلیت هود قدرت مکش در نظر گرفته شده برای آن است. از این رو کمپانی استیل البرز جهت طراحی هود مورب SA-431 استیل البرز قدرت مکش 400 تا 800 متر مکعب بر ساعت را در نظر گرفته است.

موتور طراحی شده درون این هود با قدرت موتور 8 دور کار می‌کند. تا هوای آشپزخانه در عرض یک چشم بر هم زدن تهویه شود. به گونه‌ای که با روشن کردن این هود کلیه بوی منتشر شده حاصل از سرخ کردن غذاهای مختلف از فضای آشپزخانه و خانه خارج می‌شود و لذت نفس کشیدن در هوای تمیز را برای ساکنین فراهم می‌کند.

دارای سر و صدای کم

از مهم‌ترین مزایای این هود می‌توان به سر و صدای کم آن هنگام استفاده اشاره کرد. علت کم صدا بودن هود مورب  استیل البرز نسبت به سایر هودهای عرضه شده در بازار، به دلیل تعبیه سیستم کاهنده صدا Inverter درون آن است. این سیستم به گونه‌ای طراحی شده است که حتی هنگام استفاده از هود با دور تند سر و صدای ایجاد شده توسط آن کم است.

دارای صفحه کنترل لمسی

برای زیباتر شدن نمای ظاهری این هود و راحتی استفاده از آن، یک صفحه کنترل لمسی در نظر گرفته شده است. این صفحه از طراحی یک دست با بدنه هود برخوردار می‌باشد و لامپ‌های ال ای دی مناسبی برای زیباتر شدن هود در هنگام شب درون آن تعبیه شده است.

با وجود لمسی بودن پنل به راحتی می‌توانید آن را در طول روز پس از هر با استفاده تمیز کنید و ذرات روغنی و چرب انباشته شده بر روی دکمه‌ها و بدنه را پاکسازی نمایید.

توجه داشته باشید که پنل های لمسی نسبت به پنل های کلیددار عملکرد بهتری دارند و از طول عمر بیشتری برخوردار می‌باشند.

دارای فن فلزی

با توجه به این که فن‌های پلاستیکی در اثر افزایش گرمای درونی هود به مرور آب می‌شوند و سبب از کار افتاد کامل دستگاه می‌گردند؛ بنابراین جهت افزایش کارایی و طول عمر این هود، یک فن فلزی درون آن تعبیه شده است. این فن با وجود فلزی بودن از سر صدای کمی هنگام استفاده برخوردار است؛ بنابراین با آسودگی خاطر کامل می‌توانید هود مورب SA-431 استیل البرز را خریداری کنید و جهت مکش هوای آشپزخانه و بوی غذاها مورد استفاده قرار دهید.

دارای فیلترهای چندگانه و کاربردی

جهت پاک سازی ذرات روغنی و آلودگی‌های منتشر شده در محیط، از یک فیلتر آلومینیومی سه لایه درون این هود استفاده شده است. این فیلتر به خوبی ذرات ریز موجود در هوا را جذب می‌کند. تا در طول مدت زمان آشپزی بتوانید در فضایی استریل و پاک نفس بکشید.

همچنین جهت افزایش قدرت جذب آلاینده‌ها و بوهای منتشر شده از مواد غذایی، 2 عدد فیلتر کربنی ذغالی نیز درون این هود استیل البرز تعبیه شده‌اند.
منبع : نمایندگی استیل البرز

 

منبع:هود استیل البرز

کلمات کلیدی:هود استیل البرز مدل کد 431-هود 431 استیل البرز-هود مورب 431 استیل البرز-قیمت هود 431 استیل البرز