rating خواندن نظر
میانگین رتبه بندی: 10/10 - تعداد نظرات: 1
ارزان شد! هود مورب 461w

هود مورب SA-461w استیل البرز

15,692,000 ریال

12,553,600 ریال

93 قلم

هود استیل البرز کد مدل SA-461W 

ابعاد هود:

عرض هود 85 CM

عمق هود 50 CM

تعداد موتور تک موتور 8 دور

قدرت مکش 400-800 متر مکعب بر ساعت 

میزان صدا 48-55 db

دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

نوع فن فلزی 

نوع جک گازی 

دارای صفحه کنترل لمسی

دارای 2فیلتر آلومنیومی 3 لایه قابل شستشو و 2 عدد فیلتر کربنی ذغالی

دارای 24 ماه گارانتی شرکت استیل البرز

هود مورب SA-461w استیل البرز

هود 461 استیل البرز

هود مورب SA-461w استیل البرز یکی از ارکان اصلی آشپزخانه است که نقش مؤثری در تهویه هوا دارد. این هود نمای ظاهری جذابی دارد و زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را چندین برابر می‌کند. همچنین با وجود قدرت مکش بالای این هود مورب استیل البرز، در عرض چند ثانیه بوی مواد سرخ کردنی و دودهای منتشر شده در محیط به سمت بیرون هدایت می‌شود، تا آشپزی کردن در ساعت‌های متمادی لذت بخش تر باشد.این هود  استیل البرز از عرض 85 سانتی‌متر و طول 50 سانتی‌متر برخوردار می‌باشد؛ بنابراین برای قرار گرفتن آن بر فراز گاز باید فضای مناسبی را مد نظر داشته باشید. این هود به صورت مورب طراحی شده است و امکان استفاده از آن در آشپزخانه‌های کوچک نیز وجود دارد؛ بنابراین افرادی که در خانه‌های کوچک و آپارتمانی نیز زندگی می‌کنند، هیچ محدودیتی جهت استفاده از هود مورب SA-461w استیل البرز نخواهند داشت.

قدرت مکش فوق العاده

کمپانی استیل البرز جهت طراحی این هود مورب از یک موتور با دور موتور 8 بهره گرفته است. با وجود این موتور فلزی هود هنگام استفاده دارای قدرت مکش 400 تا 800 مترمکعب بر ساعت خواهد بود؛ بنابراین هنگام آشپزی می‌توانید این هود را بر روی دور متوسط تنظیم کنید. تا کلیه بوهای تولید شده در عرض چند ثانیه از آشپزخانه خارج شوند و انتشار بوی مواد سرخ کردنی سبب آزردگی خاطر اعضای خانواده هنگام صرف غذا نگردد.یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هود مورب SA-461w استیل البرز که مشتریان را به خرید آن راغب می‌کند. میزان صدای 48-55 دسی‌بل آن است. این صدا با وجود سیستم کاهنده صدا Inverter تا حد معقولی کاهش پیدا می‌کند. به گونه‌ای که در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید هود را با دور متوسط یا تند مورد استفاده قرار دهید، بدون این که نگران انتشار صدای بلند آن در فضای خانه باشید.

با اطمینان خرید کنید البرز مارکت

فروش هود استیل البرز

صفحه کلیدهایی که به صورت دکمه‌ای در گذشته طراحی می‌شدند، در طول مدت زمان استفاده به دلیل شکستن کلیدها یا جمع شدن جرم در اطراف آن‌ها از کار می­­افتادند؛ بنابراین کمپانی استیل البرز جهت طراحی این هود مورب زیبا از یک صفحه کنترل لمسی بهره گرفته است.این صفحه به گونه‌ای بر روی هود تعبیه شده است که با سایر اجزای آن از هماهنگی لازم برخوردار می‌باشد و به هیچ عنوان برآمدگی با فرو رفتگی بر روی بدنه هود مشاهده نمی‌شود.برای استفاده از هر دکمه کافی است چند ثانیه آن را لمس کنید تا قابلیت مورد نظر فعال شود.با وجود صفحه کنترل لمسی تمیز کردن هود نیز به راحتی صورت می‌پذیرد و نگرانی از بابت جمع شدن ذرات چرب و روغنی در اطراف دکمه‌ها و سختی پاک‌سازی آن‌ها نخواهید داشت.

دارای فیلترهای مناسب

برای این که فیلترهای هود مورب SA-461w استیل البرز در طول مدت زمان استفاده ذرات گرد و خاک، آلودگی‌های محیط و... را درون خود جذب می‌کنند؛ بنابراین کمپانی استیل البرز از فیلترهای آلومینیومی سه لایه درون این هود بهره گرفته است.این فیلترها با وجود این که قدرت جذب بالایی دارند به راحتی قابل شستشو هستند؛ بنابراین کاربران هنگام استفاده از هود می‌توانند بارها و بارها فیلترها را بشویند و مجدد جهت جذب آلودگی­ها درون هود قرار دهند.دو عدد فیلتر کربنی ذغالی نیز درون این هود مورب تعبیه شده است. که قادر به جذب بوی ناخوشایند غذاها و دودهای حاصل از ایجاد سوختگی هستند. با وجود این فیلترها هوای آشپزخانه همیشه استریل و تمیز باقی خواهد ماند.

منبع:هود استیل البرز 

کلمات کلیدی:هود استیل البرز مدل کد 461w-قیمت هود 461 سفید استیل البرز-هود مورب 461 استیل البرز-هود 461 استیل البرز-خرید هود استیل البرز-sa461 استیل البرز, استیل البرز, استیل البرز هود سفید, فروش انواع هود استیل البرز, فروش هود استیل البرز, قیمت محصولات استیل البرز,قیمت هود استیل البرز, قیمت هود سفید, نمایندگی استیل البرز, هود 461 استیل البرز سفید, هود آشپزخانه استیل البرز مدل 461 سفید,هود آشپزخانه سفید, هود استیل البرز, هود با کیفیت سفید, هود سفید, هود سفید استیل البرز, هود سفید با پروانه فلزی, هود سفید با صدای کم, هود سفید با موتور فلزی, هود سفید رنگ کم صدا, هود سفید کم صدا, هود شیشه سفید استیل البرز-خرید هود استیل البرز-خرید هود-خرید هود سفید البرز-خرید هود 4561

برچسب ها