ارزان شد! هود مورب SA-461

هود مورب SA-461 استیل البرز

13,043,000 ریال

11,673,485 ریال

43 قلم

هود استیل البرز مدل SA-461 

ابعاد هود:

عرض هود 85 CM

عمق هود 50 CM

تعداد موتور تک موتور 

قدرت مکش 400-800 متر مکعب بر ساعت 

میزان صدا 47-55 db

دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

نوع فن فلزی 

نوع جک گازی 

دارای صفحه کنترل لمسی

دارای2 فیلتر آلومنیومی 3 لایه قابل شستشو و 2 عدد فیلتر ذغالی

دارای 24 ماه گارانتی شرکت استیل البرز

هود مورب SA-461 استیل البرز

هود مورب SA-461 استیل البرز با وجود رنگ مشکی و طراحی منحصر به فردی که دارد، گزینه مناسبی جهت استفاده در آپارتمان‌های شیک و مدرن امروزی محسوب می‌شود. این هود استیل البرز با وجود این که از قدرت مکش فوق‌العاده‌ای برای پاک‌سازی هوای محیط برخوردار می‌باشد. در ابعاد مناسبی طراحی و عرضه شده است. تا امکان استفاده از آن در آشپزخانه‌های کوچک آپارتمان‌ها نیز وجود داشته باشد.

دارای موتور تک و فن فلزی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هود مورب SA-461 استیل البرز که آن را نسبت به سایر هودهای عرضه شده در بازار متمایز می‌کند، استفاده از یک موتور و فن فلزی درون این دستگاه است. با وجود این که این هود مورب به صورت تک موتوره طراحی شده است، اما قدرت مکش آن نسبت به هودهای دو موتوره بیشتر است. به گونه‌ای که به محض روشن کردن هود می‌توانید هوای محیط را در عرض چند ثانیه تهویه نمایید.

همچنین این هود با وجود دارا بودن فن فلزی، دارای عملکرد بهتر و طول عمر بیشتری از هودهای دارای فن پلاستیکی می‌باشد؛ زیرا استفاده مداوم از هودهای با فن پلاستیکی، سبب آب شدن پره‌های فن و از کار افتادن همیشگی هود می‌شود.

هود 461 مشکی استیل البرز البرز مارکت

قدرت مکش 400 تا 800 مترمکعب بر ساعت

برای این هود مورب قدرت مکش 400 تا 800 مترمکعب بر ساعت در نظر گرفته شده است. با وجود این قدرت مکش فوق­العاده بوی غذاهایی که در فضای خانه و آشپزخانه پخش شده است به خوبی تهویه می‌شود و به هیچ عنوان در طول آشپزی و پس از آن، بوی آزار دهنده مواد سرخ کردنی در فضای خانه باقی نخواهد ماند.

 دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

یکی از مشکلاتی که بیشتر کاربران هنگام استفاده از هود با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. ایجاد سر و صدای زیاد هود هنگام تنظیم آن بر روی دور متوسط یا تند است. به گونه‌ای که کاربر ترجیح می‌دهد در هنگام شب یا صبح زود به هیچ عنوان از هود استفاده نکند و سبب ایجاد اختلال در خواب و استراحت اعضای خانواده نشود!

کمپانی استیل البرز با توجه به نیاز کاربران از سیستم کاهنده صدا Inverter در طراحی این هود مورب هیجان انگیز بهره گرفته است. با وجود این سیستم، سر و صدای هود هنگام استفاده کاهش چشم‌گیری پیدا می‌کند و صدای حاصل از روشن بودن مداوم هود هنگام آشپزی به هیچ عنوان آزار دهنده نخواهد بود.

با اطمینان خرید کنید البرز مارکت

دارای فیلترهای مناسب

یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام بررسی ویژگی‌های هود مورب SA-461 استیل البرز مورد توجه واقع می‌شود، استفاده از فیلترهای آلومینیومی قابل شستشو درون آن است. این فیلترها که به صورت سه لایه طراحی شده­اند، تمام آلودگی‌های موجود در محیط را به خوبی جذب می‌کنند.

همچنین با وجود این که جنس آلومینیوم برای این فیلترها در نظر گرفته شده است، پس از چندین ماه استفاده از هود، به راحتی می‌توانید فیلترها را بشویید و درون دستگاه قرار دهید، بدون این که نگرانی از بابت زنگ‌زدگی یا خوردگی آن‌ها داشته باشید.

با وجود این که فیلترهای آلومینیومی به تنهایی نقش تأثیرگذاری در جذب آلودگی‌های آشپزخانه جهت استریل ماندن فضا دارا می­باشند؛ اما کمپانی استیل البرز از فیلترهای ذغالی نیز به عنوان مکمل در این هود مورب استفاده کرده است. تا بوی غذاها نیز درون این فیلترها جذب شود و به هیچ عنوان در محیط انتشار پیدا نکند.
منبع : نمایندگی استیل البرز

 

 

 منبع:هود استیل البرز

کلمات کلیدی:هود استیل البرز کد مدل 461-قیمت هود 461 استیل البرز-هود مورب 461 استیل البرز-هود 461 استیل البرز