ارزان شد! هود مورب SA-413

هود مورب SA-413 استیل البرز

13,885,000 ریال

12,427,075 ریال

100 قلم

هود استیل البرز مدل SA-413 

ابعاد هود:

عرض هود 85 CM

عمق هود 50 CM

تعداد موتور تک موتور 

قدرت مکش 400-800 متر مکعب بر ساعت 

میزان صدا 47-55 db

دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

نوع فن فلزی 

نوع جک گازی 

دارای صفحه کنترل لمسی

دارای فیلتر آلومنیومی 3 لایه قابل شستشو و 2 عدد فیلترکربنی ذغالی

دارای 24 ماه گارانتی شرکت استیل البرز

هود مورب SA-413 استیل البرز

هود مورب SA-413 استیل البرز یک سیستم تهویه مطبوع مناسب جهت استفاده در آشپزخانه‌های شیک و مدرن امروزی است. این هود که به صورت مورب طراحی شده، از عرض 85 سانتی‌متر و عمق 50 سانتی‌متر برخوردار می‌باشد؛ بنابراین جهت استفاده از این هود زیبا جهت تهویه هوای آشپزخانه باید محل مناسبی را جهت نصب آن در بین کابینت‌های آشپزخانه در نظر بگیرید.

هود 413 استیل البرز البرز مارکت

دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

اگر نگران سر و صدای بی‌حد و اندازه هود هنگام استفاده هستید و به همین دلیل ترجیح می­دهید مدت زمان کمتری از هود در طول روز استفاده نمایید. توجه به این نکته ضروری به نظر می‌رسد که هود مورب SA-413 استیل البرز، دارای سیستم کاهنده صدا Inverter می‌باشد. با وجود این سیستم می‌توانید در طول روز بارها و بارها هود را با دور تند مورد استفاده قرار دهید، بدون این که صدای بلند آن سبب آزردگی خاطرتان گردد.

دارای فن فلزی

این نمونه از هودهای مورب استیل البرز به دلیل این که دارای فن فلزی درون موتور هستند با نام هود موتور فلزی شناخته می‌شوند. هودهای موتور فلزی به هیچ عنوان هنگام استفاده دچار مشکلاتی مانند گرم شدن فن و آب شدن آن نمی‌شوند و از عملکرد و طول عمر بیشتری نسبت به سایر محصولات عرضه شده در بازار برخوردار هستند؛ بنابراین با یک بار هزینه می‌توانید این هود زیبای استیل البرز را برای استفاده چندین ساله در منزلتان خریداری نمایید.

با اطمینان خرید کنید البرز مارکت

دارای قدرت مکش 400 تا 800 متر مکعب بر ساعت

با وجود این که مهم‌ترین گزینه مورد توجه در هودهای ارائه شده برای تهویه مطبوع میزان قدرت مکش آن‌ها است. جهت طراحی هود مورب SA-413 استیل البرز، قدرت مکش 400 تا 800 متر مکعب بر ساعت در نظر گرفته شده است. با وجود این قدرت مکش فوق العاده، کلیه بوهای یا دودهایی که در فضای آشپزخانه وجود دارند در عرض چند ثانیه به سمت فضای بیرون هدایتمی‌شوند. تا بتوانید در فضایی پاکیزه و استریل آشپزی کنید و از ساعت‌ها حضور در آشپزخانه جهت طبخ غذاهای متنوع لذت ببرید.

دارای فیلترهای مناسب

اگر هود از فیلترهای یکبار مصرف برخوردار باشد، پس از چند ماه استفاده مجبور به تعویض فیلترهای آلوده با فیلترهای جدید خواهید بود که هزینه زیادی را نیاز خواهد داشت؛ بنابراین کمپانی استیل البرز جهت طراحی این هود مورب زیبا یک فیلتر آلومینیومی سه لایه در نظر گرفته است.

 این فیلتر با وجود طراحی سه لایه کلیه ذرات آلوده پراکنده در محیط را جذب می‌کند. همچنین با وجود آلومینیومی و ضد زنگ بودن این فیلتر سه لایه، به راحتی می‌توانید هر چند ماه یک بار آن را مورد شستشو قرار دهید و مجدداً استفاده کنید.

در کنار این فیلتر، کمپانی استیل البرز از فیلترهای ذغالی نیز بهره گرفته است. تا بوی مواد غذایی مانند مرغ و ماهی به خوبی درون هود جذب شود و انتشار بوهای مختلف سبب کور شدن اشتهای اعضای خانواده و مهمان­ها هنگام صرف غذا نگردد.

البرز مارکت

دارای صفحه کنترل لمسی

جهت طراحی هود مورب SA-413 استیل البرز از یک صفحه کنترل لمسی استفاده شده است. این صفحه سبب جذابیت نمای ظاهری هود شده و استفاده از هود را برای کاربران ساده‌تر می‌کند. به گونه‌ای که کاربران با لمس هر دکمه می‌توانند فرمان مورد نظرشان را فراخوانی کنند و نگرانی از بابت کثیف شدن یا شکستن دکمه‌ها نخواهند داشت.
منبع : نمایندگی استیل البرز 

منبع:هود استیل البرز

کلمات کلیدی:هود استیل البرز کد مدل 413-قیمت هود 413 استیل البرز-هود 413 استیل البرز-هود مورب 413 استیل البرز