هود مورب SA-402 استیل البرز

14,000,000 ریال

12,530,000 ریال

100 قلم

هود استیل البرز مدل SA-402 

ابعاد هود:

عرض هود 90 CM

عمق هود 50 CM

تعداد موتور تک موتور 

قدرت مکش 600-720 متر مکعب بر ساعت 

میزان صدا 48-55 db

دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

نوع فن فلزی 

نوع جک اتوماتیک 

دارای صفحه کنترل لمسی

دارای فیلتر آلومنیومی 3 لایه قابل شستشو و 2 عدد فیلترکربنی ذغالی

دارای 24 ماه گارانتی شرکت استیل البرز

هود مورب SA-402 استیل البرز

شاید در نظر اول تنها ظاهر زیبا و فریبنده هود مورب SA-402 استیل البرز توجه همگان را به سوی خویش جلب کند؛ اما توجه به این نکته ضروری به نظر می‌رسد که هود علاوه بر جذابیت ظاهری باید از عملکرد مناسبی برخوردار باشد. تا کاربران بتوانند پس از هر بار طبخ غذا، دستگاه را برای چند دقیقه روشن کرده و بوهای پیچیده در فضای آشپزخانه و خانه را از بین ببرند.

 دارای قدرت مکش 600 تا 720 متر مکعب بر ساعت

قدرت مکش یک هود اولین و مهم‌ترین گزینه‌ای است که هنگام انتخاب و خرید این محصول باید باید به آن توجه داشته باشید؛ زیرا هودهایی که قدرت مکش نسبتاً کمی دارند، باید مدت زمان طولانی‌تری جهت تهویه هوای آشپزخانه روشن باقی بمانند و مصرف انرژی بیشتری خواهند داشت.

جهت عملکرد مناسب هود مورب SA-402 استیل البرز قدرت مکش 600 تا 720 متر مکعب بر ساعت در نظر گرفته شده است. با وجود این قدرت مکش فوق العاده هود در عرض چند ثانیه بوی مواد غذایی را از آشپزخانه خارج می‌کند.

هود 402 استیل البرز البرز مارکت

دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

درون هود مورب SA-402 استیل البرز یک سیستم کاهنده صدا Inverter تعبیه شده است. نقش این سیستم هوشمند زمانی برای شما پر رنگ‌تر خواهد شد؛ که در ساعات پایانی شب یا اول صبح قصد آشپزی و روشن کردن هود را داشته باشید. با وجود این سیستم سر و صدای هود نسبت به محصولات مشابه بسیار کمتر است و سبب سلب آسایش افرادی که در حال استراحت هستند نخواهد شد.

 دارای صفحه کنترل لمسی

برای کنترل عملکرد این هود مورب زیبا، یک صفحه کنترل لمس طراحی شده است. این صفحه لمسی به گونه‌ای درون هود تعبیه شده که ظاهر هود کاملاً صاف و یکدست به نظر می‌رسد. برای فعال سازی دکمه روشن و خاموش یا تنظیم دور هود، کافی است دکمه مورد نظر را چند ثانیه لمس کنید.

با وجود این صفحه لمسی نگرانی از بابت شکستن یا کثیف شدن دکمه‌های هود در طول مدت زمان استفاده نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید پس از هر با استفاده بدنه هود را با دستمال نرم و مواد شوینده پاکسازی نمایید.

 با اطمینان خرید کنیدالبرز مارکت

دارای ابعاد مناسب

دغدغه اصلی افرادی که مجبور به زندگی در آپارتمان‌های کوچک و کم جا هستند، انتخاب و خرید یک هود کاربردی با ابعاد مناسب است. هود مورب SA-402 استیل البرز از عرض 90 سانتی‌متر و عمق 50 سانتی‌متر برخوردار می‌باشد. بنابراین برای نصب آن در قسمت بالای گاز نیاز به فضای زیادی نخواهید داشت.

دارای فیلترهای مناسب

یک هود علاوه بر دارا بودن موتور قوی و قدرت مکش مناسب، باید از فیلترهای باکیفیتی نیز برخوردار باشد. تا بتواند هنگام روشن بودن تمام ذرات آلوده پراکنده در هوا را جذب کند. این هود مورب استیل البرز به یک فیلتر آلومینیومی سه لایه و دو فیلتر کربنی ذغالی مجهز شده است.

فیلتر آلومینیومی با وجود سه لایه، تمام ذرات ریز موجود در هوا را جذب می‌کند و قابل شستشو می‌باشد. همچنین فیلتر ذغالی کربنی بوی مواد غذایی پیچیده شده در فضای آشپزخانه را به خوبی جذب می‌کند. تا استشمام بوی غذاهای متنوع قبل از سرو غذا آزار دهنده نباشد و هنگام صرف غذا اشتهای بیشتری داشته باشید.

 

منبع:هود استیل البرز

کلمات کلیدی:هود استیل البرز مدل کد 402-قیمت هود 402 استیل البرز-هود مورب 402 استیل البرز-هود 402 استیل البرز