ارزان شد! هود مورب SA-409

هود مورب SA-409 استیل البرز

14,053,000 ریال

12,577,435 ریال

100 قلم

هود مورب SA-409 استیل البرز 

ابعاد هود:

عرض هود 90 CM

عمق هود 50 CM

تعداد موتور تک موتور 

قدرت مکش 400-800 متر مکعب بر ساعت 

میزان صدا 48-55 db

دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

نوع فن فلزی 

نوع جک گازی 

دارای صفحه کنترل لمسی

دارای فیلتر آلومنیومی 3 لایه قابل شستشو و 2 عدد فیلتر ذغالی

دارای 24 ماه گارانتی شرکت استیل البرز

هود مورب SA-409 استیل البرز

هود مورب SA-409 استیل البرز برای افرادی که علاقه‌مند هستند یک هود زیبا، پرقدرت و بادوام را در منزلشان داشته باشند، بهترین گزینه می‌باشد. این هود با وجود این که به صورت مورب طراحی شده، از زیبایی خیره کننده‌ای برخوردار است. به گونه‌ای که با سایر وسایل مدرن آشپزخانه به خوبی هماهنگ می‌شود و زیبایی دکوراسیون داخلی را چندین برابر می‌کند.

دارای ابعاد مناسب

با توجه به این که بسیاری از کاربران در خانه‌های کوچک و آپارتمانی ساکن هستند، بنابراین به ابعاد در نظر گرفته شده برای هود توجه ویژه‌ای نشان می‌دهند. این هود مورب استیل البرز از عرض 90 سانتی‌متر و عمق 50 سانتی‌متر برخوردار می‌باشد؛ بنابراین برای نصب آن نیاز به فضای زیادی نخواهید داشت و تنها با در اختیار داشتن فضایی مناسب در بالای اجاق گاز می‌توانید از این هود زیبا و کارآمد استفاده کنید.

هود استیل البرز البرز مارکت

 دارای قدرت مکش مناسب

هود مورب SA-409 استیل البرز با وجود این که از ابعاد کوچک‌تری نسبت به سایر هودهای عرضه شده در بازار مانند هودهای شومینه‌ای برخوردار است؛ اما درون آن یک موتور قدرتمند تعبیه شده است؛ بنابراین این هود از قدرت مکش 400 تا 800 مترمکعب بر ساعت برخوردار می‌باشد که به نوبه خود بی‌نظیر است. با روشن کردن این هود تمام بوهای پیچیده در فضای آشپزخانه در عرض چند ثانیه از بین می‌روند و هوای آشپزخانه همیشه تمیز و تازه خواهد بود.

دارای صفحه کنترل لمسی و سیستم کاهنده صدا Inverter

یکی از مشکلاتی که در هودهای قدیمی وجود داشت و کاربران باید در طول روز با آن دست و پنجه نرم می‌کردند، سر و صدای بلند و آزار دهنده هود بود. به گونه‌ای که صدای هود تا فاصله چند متری قابل شنیدن بود و استفاده از آن نه تنها سبب آزردگی خاطر فرد حاضر در آشپزخانه می‌شد، بلکه اعضای خانواده را نیز به دلیل تولید صدای بلند و گوش خراش ناراحت می‌کرد.

به همین دلیل کمپانی استیل البرز جهت کاهش صدای این هود مورب از یک سیستم کاهنده صدا Inverter بهره گرفته است.با وجود این سیستم، صدای هود نسبت به هودهای قدیمی کاهش چشمگیری داشته است و حتی در صورت استفاده مداوم از هود با دور تند، صدای آن به هیچ عنوان آزار دهنده نخواهد بود.

کمپانی تولید کننده هود مورب SA-409 استیل البرز علاوه بر عملکرد هود به زیبایی نمای ظاهری آن نیز توجه ویژه‌ای داشته است. به همین دلیل از یک صفحه کنترل لمسی برای تنظیم عملکرد هود بهره گرفته است. این صفحه کنترلی کاملاً هماهنگ با بدنه دستگاه طراحی شده است و دکمه‌های آن به هیچ عنوان برجستگی و فرورفتگی ندارند.

با اطمینان خرید کنید البرز مارکت

دارای فن فلزی

کمپانی استیل البرز جهت طراحی این هود مورب از یک فن فلزی بهره گرفته است؛ بنابراین هنگام استفاده مداوم از هود و افزایش دمای درونی آن، نگرانی از بابت آب شدن فن و بروز چسبندگی درون موتور نخواهید داشت.

این هودها که به دلیل وجود فن طراحی شده با نام هود موتور فلزی شناخته می‌شوند، دارای طول عمر بیشتری هستند و از عملکرد بهتری جهت تهویه هوا برخوردار می‌باشند.

دارای فیلتر مناسب

فیلتر آلومینیومی سه لایه طراحی شده در این هود قابل شستشو است و با وجود سه لایه طراحی شده نقش موثری در جذب آلودگی­های موجود در هوا و پاکسازی محیط آشپزخانه ایفا می‌کند.
منبع :نمایندگی استیل البرز

منبع:هود استیل البرز

کلمات کلیدی:هود استیل البرز مدل کد 409-قیمت هود 409استیل البرز-هود مورب 409 استیل البرز-هود 409 استیل البرز