هود شومینه ایSA-117 استیل البرز

9,396,000 ریال

8,240,292 ریال

59 قلم

هود استیل البرز مدل SA-117 

ابعاد هود:

عرض هود 90 CM

عمق هود 50 CM

تعداد موتور تک موتور 

قدرت مکش 400-800 متر مکعب بر ساعت 

میزان صدا 48-55 db

دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

نوع فن فلزی 

مجهز به سنسور دود 

دارای صفحه کنترل لمسی

دارای فیلتر آلومنیومی 3 لایه قابل شستشو 

دارای 24 ماه گارانتی شرکت استیل البرز

هود شومینه‌ای SA-117 استیل البرز

هود شومینه‌ای SA-117 استیل البرز محصولی خاص و منحصر به فرد است. این هود در اولین نگاه توجه همگان را به سوی خویش جلب می‌کند. به گونه‌ای که خریداران مجذوب نمای ظاهری هیجان انگیز هود می‌شوند. توجه به این نکته ضروری به نظر می‌رسد که یک هود علاوه بر جذاب و زیبا بودن، باید از کارایی لازم نیز برخوردار باشد. تا بتواند تهویه هوای آشپزخانه را به بهترین نحو انجام داده و بوی غذاها را از بین ببرد.

هود 117 استیل البرز البرز مارکت

دارای صفحه کنترل لمسی و ریموت کنترل

برای تنظیم عملکرد هود می‌توانید از دو قابلیت فراهم شده استفاده کنید. صفحه کنترل لمسی به محض این که انگشتتان را روی هر دکمه نگه دارید فعال می‌شود و امکان روشن یا خاموش کردن و تنظیم قدرت هود را فراهم می‌کند.همچنین ریموت کنترل نیز برای تنظیم هود از فاصله دور ارائه شده است. تا نیازی به پیمودن فضای آشپزخانه جهت کمک و زیاد کردن قدرت هود یا روشن و خاموش کردن آن نباشد.

دارای موتور قوی و فن فلزی

با وجود این که این هود تنها دارای یک موتور است؛ اما قدرت مکش 400 تا 800 متر مکعب بر ساعت، نشان دهنده کارایی بالای آن می‌باشد. بنابراین کافی است هود را چند ثانیه روشن کنید و از تهویه سریع مطبوع هوای خانه و آشپزخانه لذت ببرید.موتور ارائه شده برای این هود دارای یک فن فلزی است. به همین دلیل طول عمر این هود موتور فلزی نسبت به سایر محصولات بیشتر است و از عملکرد مناسبی هنگام استفاده برخوردار خواهد بود.

البرز مارکت

دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

با وجود این که هودهای شومینه‌ای زیبا از طرفداران زیادی برخوردار هستند، اما تولید سر و صدای زیاد توسط هود، مانع از تصمیم گیری درست مشتریان می‌شود. هود شومینه‌ای SA-117 استیل البرز به سیستم کاهنده صدا Inverter مجهز شده است. با وجود این فناوری صدای این هود شومینه‌ای بسیار کمتر شده است؛ بنابراین با آسودگی خاطر می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز هود را جهت تهویه مطبوع هوای آشپزخانه روشن کنید.

دارای فیلتر آلومینیومی سه لایه قابل شستشو

یکی از مهمترین گزینه‌هایی که هنگام خرید یک هود مناسب باید به آن توجه داشته باشید، نوع فیلتر استفاده شده در آن است؛ زیرا فیلترهای یکبار مصرف کاربرد چندانی جهت جذب آلودگی‌های موجود در محیط ندارند و پس از چند ماه استفاده باید آن‌ها را تعویض کنید. در صورتی که فیلتر آلومینیومی سه لایه قابل شستشو موجود در این هود شومینه‌ای استیل البرز، حتی ریزترین ذرات موجود در هوا را جذب می‌کند. قابل شستشو بودن این فیلتر نیز نیاز کاربران از بابت تعویض چندین و چند باره آن برطرف می‌سازد.

با اطمینان خرید کنید

مجهز به سنسور دود

با وجود این که هود شومینه‌ای SA-117 استیل البرز درون آشپزخانه نصب می‌شود و امکان بروز آتش سوزی و پیچیدن دود در این محل بسیار زیاد است. این هود شومینه‌ای زیبا به یک سنسور دود مجهز شده است. این سنسور هنگام انتشار دود در محیط به صورت اتوماتیک عمل می‌کند و سبب روشن شدن هود می‌گردد. تا هوای محیط در عرض چند ثانیه تهویه شود و بوی دود به هیچ عنوان در آشپزخانه باقی نماند.

 

منبع:هود استیل البرز

کلمات کلیدی:هود استیل البرز کد مدل 117-قیمت هود 117 استیل البرز-هود شومینه ای 117 استیل البرز-هود 117 استیل البرز