هود شومینه ایSA-115 استیل البرز

10,939,000 ریال

9,593,503 ریال

98 قلم

هود استیل البرز مدل SA-115 

ابعاد هود:

عرض هود 89/7 CM

عمق هود 50 CM

تعداد موتور تک موتور 5 دور

قدرت مکش 300-900 متر مکعب بر ساعت 

میزان صدا 45-65 db

نوع فن فلزی 

مجهز به سنسور دود 

دارای صفحه کنترل لمسی

دارای ریموت کنترل

دارای 2 فیلتر آلومنیومی 3 لایه قابل شستشو 

دارای 24 ماه گارانتی شرکت استیل البرز

هود شومینه‌ای SA-115 استیل البرز

هود شومینه‌ای SA-115 استیل البرز را می‌توان به عنوان یکی از جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین هودهای عرضه شده در بازار در نظر گرفت. این هود شومینه‌ای با وجود دارا بودن عرض 89.7 سانتی‌متر و عمق 50 سانتی‌متری در آپارتمان‌های کوچک نیز قابل استفاده است؛ بنابراین با در نظر گرفتن فضایی مناسب در بالای گاز و بین کابینت‌ها می‌توانید این هود شومینه‌ای زیبا را جهت تهویه مطبوع هوای آشپزخانه مورد استفاده قرار دهید.

هود 115 استیل البرز البرز مارکت

دارای قدرت مکش مناسب

با توجه به این که کمپانی استیل البرز به قدرت مکش هودهای شومینه‌ای توجه ویژه‌ای داشته است. هود شومینه‌ای SA-115 استیل البرز از قدرت مکش 300 تا 900 متر مکعب بر ساعت برخوردار می‌باشد؛ بنابراین برای از بین بردن بوی غذاهای پیچیده شده در آشپزخانه، کافی است هود را چند دقیقه با دور تند روشن کنید.

دارای صفحه کنترل لمسی

با توجه به این که هودهای دارای صفحه کنترلی لمسی به لحاظ ظاهری زیباتر به نظر می‌رسند. برای هود شومینه‌ای SA-115 استیل البرز نیز یک پنل لمسی در نظر گرفته شده است. این پنل به محض این که کاربر انگشت خود را روی دکمه مورد نظر نگه دارد فعال می‌شود. با وجود لمسی بودن پنل نگرانی از بابت شکستن دکمه‌های هود یا جمع شدن ذرات چربی در اطراف آن‌ها نخواهید داشت.

هود 115 استیل البرز البرز مارکت

دارای موتور قوی و فن فلزی

با وجود این که اصلی‌ترین قسمت هر هود شومینه‌ای موتور آن است، کمپانی استیل البرز از یک موتور با قدرت 5 دور در طراحی این هود بهره گرفته است.هود شومینه‌ای SA-115 استیل البرز با وجود این موتور قدرتمند، از هودهای دو موتوره قدرت مکش بیشتری دارد.جهت افزایش طول عمر و راندمان هود، یک فن فلزی درون موتور تعبیه شده است. با وجود این فن فلزی مشکلاتی همانند آب شدن پره‌های فن و از کار افتادن همیشگی موتور وجود نخواهد داشت.

مجهز به سنسور دود

چون ممکن است هنگام آشپزی غذا بسوزد یا ته بگیرد، یا این که دستمال آشپزخانه قرار گرفته در کنار گاز شروع به سوختن کند. این هود شومینه‌ای به یک سنسور دود مجهز شده است. با وجود این سنسور به محض این که دود در فضای آشپزخانه پخش شود هود روشن خواهد شد و هوا را به طور کامل تهویه خواهد کرد.

دارای ریموت کنترل

برای این که کاربران جهت هر بار روشن یا خاموش کردن هود نیازی به جابجا شدن در فضای آشپزخانه نداشته باشند، این هود شومینه‌ای به همراه یک ریموت کنترل ارائه شده است.ریموت کنترل طراحی شده امکان تنظیم عملکرد هود را از فواصل دور برای کاربران فراهم می‌کند. تا در صورت نیاز بتوانند هود را روشن کنند یا دور تند آن را مورد استفاده قرار دهند.

با اطمینان خرید کنید البرز مارکت

دارای فیلترهای با کیفیت

در صورتی که هود دارای فیلترهای مناسبی نباشد نمی‌تواند آلودگی‌های موجود در هوای آشپزخانه را جذب کند. به همین دلیل کمپانی استیل البرز جهت طراحی این هود شومینه‌ای از دو فیلتر سه لایه آلومینیومی بهره گرفته است. این فیلترها با وجود دارا بودن سه لایه تمام ذرات آلوده و ریز موجود را هوا را جذب می‌کنند. تا هوای آشپزخانه همیشه تمیز و پاک باشد.همچنین با وجود این که آلومینیوم در برابر زنگ زدگی مقاوم است، امکان شستشوی فیلترها برای استفاده مداوم وجود خواهد داشت.

منبع:هود استیل البرز

کلمات کلیدی:هود استیل البرز کد مدل 115-قیمت هود 115 استیل البرز-هود شومینه ای 115 استیل البرز-هود 115 استیل البرز