ارزان شد! هود شومینه ایSA-120

هود شومینه ای SA-120 استیل البرز

8,947,000 ریال

7,846,519 ریال

99 قلم

هود استیل البرز مدل SA-120 

ابعاد هود:

عرض هود 89/7 CM

عمق هود 50 CM

تعداد موتور تک موتور 3 دور

قدرت مکش 400-800 متر مکعب بر ساعت 

میزان صدا 48-65 db

نوع فن فلزی 

مجهز به صفحه کنترل دکمه ای

دارای ریموت کنترل

دارای فیلتر آلومنیومی 3 لایه قابل شستشو 

دارای 24 ماه گارانتی شرکت استیل البرز

هود شومینه‌ای SA-120 استیل البرز

هود شومینه‌ای SA-120 استیل البرز نه تنها یک هود قوی و کاربردی جهت تهویه بوهای پخش شده در آشپزخانه است. بلکه با وجود ظاهر فریبنده و زیبایی که برای این هود در نظر گرفته شده، زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه چندین برابر خواهد شد. به گونه‌ای که می‌توانید از ساعت‌ها آشپزی کردن لذت ببرید و غذاهای خوش طعمی را برای اعضای خانواده تدارک ببینید.

هود 120 استیل البرز البرز مارکت

دارای ابعاد مناسب

یکی از مشکلاتی که بیشتر هودهای شومینه‌ای عرضه شده در بازار دارند، اندازه آن‌ها می‌باشد. به گونه‌ای که تنها امکان استفاده از هودهای شومینه ای در آشپزخانه‌های بزرگ وجود دارد با این وجود هود شومینه‌ای SA-120 استیل البرز، از عرضی در حدود 90 سانتی­متر و عمقی در حدود 50 سانتی متر برخوردار است؛ بنابراین حتی اگر در خانه‌های کوچک و آپارتمانی ساکن هستید، امکان انتخاب و خرید این هود زیبا و هیجان انگیز برای شما فراهم شده است. تا بتوانید هوای آشپزخانه را در یک چشم بر هم زدن تمیز و پاکیزه کنید.

دارای ریموت کنترل

ریموت کنترل ارائه شده به همراه این هود استیل البرز، یکی از کاربردی‌ترین لوازم جانبی است. با وجود این ریموت کنترل می‌توانید از هر قسمتی در آشپزخانه که حضور دارید، هود را روشن یا خاموش کنید؛ بنابراین برای تنظیم عملکرد هود نیازی به طی کردن چندین و چند باره مسافت آشپزخانه نخواهید داشت. کافی است ریموت کنترل را مقابل هود بگیرید و قدرت مکش آن را روی دور تند یا متوسط تنظیم کنید. تا هوا به بهترین نحو ممکن تهویه شود.

البرز مارکت

دارای قدرت مکش مناسب

مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام خرید هود شومینه‌ای SA-120 استیل البرز توجه همگان را به سوی خود جلب می‌کند. قدرت مکش فوق العاده این هود شومینه‌ای و زیبا است. با وجود قدرت مکش 400 تا 800 متر مکعب بر ساعت، نیازی به روشن نگه داشتن هود در ساعات متوالی نخواهید داشت. کافی این برای چند ثانیه هود را پس از هر بار آشپزی روشن کنید تا کلیه بوهای پیچیده در فضا به محیط بیرون هدایت شوند. با وجود این قدرت مکش، مصرف انرژی هود نیز کمتر خواهد بود.

دارای فیلتر آلومینیومی سه لایه قابل شستشو

اگر نگران ذرات گرد و غبار و آلودگی‌های موجود در هوای آشپزخانه هستید. باید به این نکته توجه داشته باشید که هود شومینه‌ای SA-120 استیل البرز دارای یک فیلتر آلومینیومی سه لایه است. این فیلتر نیاز به تعویض ندارد و پس از هر بار کثیف شدن می‌توانید آن را با استفاده از آب گرم بشویید. آلومینیومی بودن فیلتر مانع از زنگ زدن آن هنگام شستشو می‌شود و سه لایه بودن آن حتی کوچک‌ترین ذرات موجود در هوا را جذب می‌کند.

با اطمینان خرید کنید

مجهز به موتور قدرتمند و فن فلزی

با وجود این که هود شومینه‌ای SA-120 استیل البرز تنها از یک موتور برخوردار است؛ اما این موتور با قدرت سه دور می‌تواند کلیه آلودگی‌ها را در کمترین زمان ممکن از فضای آشپزخانه و خانه خارج کند. فنی که درون این موتور تعبیه شده، فلزی می‌باشد. به همین دلیل این هود شومینه‌ای را می‌توان در رده هودهای موتور فلزی قرار داد. این فن فلزی عملکرد مناسبی هنگام استفاده مداوم از هود دارد و مانند فن‌های پلاستیکی نمی‌شکند یا در اثر افزایش دما آب نمی‌شود.

منبع:هود استیل البرز
کلمات کلیدی:هود شومینه ای استیل البرز کد مدل 120-هود 120 استیل البرز-قیمت هود 120 استیل البرز-هود 120 شومینه ای استیل البرز