ارزان شد! هود شومینه ایSA-101

هود شومینه ایSA-101 استیل البرز

8,341,000 ریال

7,315,057 ریال

100 قلم

هود استیل البرز مدل SA-101 

ابعاد هود:

عرض هود89/7 CM

عمق هود 50 CM

تعداد موتور تک موتور 

قدرت مکش 780-960 متر مکعب بر ساعت هود استیل البرز

میزان صدا 48-65 db

نوع فن فلزی 

مجهز به صفحه کنترل دکمه ای

دارای 3 دور موتور

دارای 2 عددفیلتر آلومنیومی 3 لایه قابل شستشو 

دارای 24 ماه گارانتی شرکت استیل البرز

هود شومینه‌ای SA-101 استیل البرز

هود شومینه‌ای SA-101 استیل البرز در رده زیباتری و جذاب‌ترین هودهای موجود در بازار قرار می‌گیرد. در نظر اول بدنه استیل و زیبای این هود شومینه‌ای توجه مشتریان را به سوی خویش جذب می‌کند؛ اما هنگام انتخاب یک هود مناسب برای تهویه مطبوع هوا باید علاوه بر ویژگی‌ها ظاهری به کیفیت اجزای آن نیز توجه داشته باشید. در ادامه برخی از قابلیت‌های این هود شومینه‌ای زیبا برای آشنایی بیشتر بیان شده است.هود 101 استیل البرز

دارای موتور قدرتمند و فن فلزی

درون این هود شومینه‌ای یک موتور قدرتمند با دور موتور سه دور تعبیه شده است. با وجود این موتور قدرتمند هود شومینه‌ای SA-101 استیل البرز از کارایی مناسبی هنگام استفاده برخوردار می‌باشد. کمپانی استیل البرز درون موتور این هود از یک فن فلزی بهره گرفته است. این فن فلزی برخلاف فن‌های پلاستیکی به هیچ عنوان آب نمی‌شود. به همین دلیل هودهای موتور فلزی طول عمر بیشتری نسبت به هودهای دیگر دارند.

قدرت مکش 780 تا 960 متر مکعب بر ساعت

هود شومینه‌ای SA-101 استیل البرز از قدرت مکش 780 تا 960 متر مکعب بر ساعت برخوردار است. با وجود این قدرت مکش فوق العاده، هوای آشپزخانه در عرض چند ثانیه تهویه می‌شود؛ بنابراین جهت تهویه مطبوع هوای محیط نیازی به روشن نگه داشتن مداوم هود ندارید و مصرف انرژی هود شومینه‌ای نیز کمتر می­شود.

دارای دو عدد فیلتر آلومینیومی سه لایه قابل شستشو

هود شومینه‌ای SA-101 استیل البرز به یک فیلتر آلومینیومی سه لایه مجهز شده است. این فیلتر آلومینیومی کلیه آلودگی‌های موجود در محیط را جذب می‌کند. تا هوای آشپزخانه همیشه پاک و استریل باقی بماند. این فیلتر در برابر زنگ زدگی مقاوم است و هر چند ماه یک بار می‌توانید فیلتر مورد نظر را بشویید و مجدداً جهت جذب آلودگی‌های محیط استفاده کنید. 

 هود استیل البرز

دارای ابعاد مناسب

هود شومینه‌ای SA-101 استیل البرز از عرض 89.7 سانتی‌متر و عمق 50 سانتی‌متر برخوردار می‌باشد؛ بنابراین افرادی که در خانه‌های کوچک و جمع جور ساکن هستند نیز می‌توانند این هود زیبا را جهت تهویه هوای آشپزخانه خریداری کرده و در بالای گاز نصب کنند.

مجهز به صفحه کنترل دکمه‌ای

جهت روشن یا خاموش کردن این هود شومینه‌ای زیبا یک صفحه کنترل دکمه‌ای در قسمت جلویی آن تعبیه شده است. دکمه‌های طراحی شده بر روی پنل این هود به هیچ عنوان نمی‌شکنند و کاربران به راحتی می‌توانند هود را به وسیله دکمه‌های طراحی شده روشن و خاموش کرده یا آن را روی دور تند یا دور کند قرار دهند.

دارای بدنه استیل ضد زنگ و شیشه سکوریت نشکن

کمپانی استیل البرز جهت طراحی بدنه این هود شومینه‌ای جذاب از فولاد ضد زنگ بهره گرفته است. این فولاد در برابر حرارت و رطوبت به هیچ عنوان خورده یا پوسیده نمی‌شود و تغییر رنگ نمی‌دهد؛ بنابراین به راحتی می‌توانید این هود را خریداری کرده و سال‌ها از آن استفاده کنید، بدون این که نگران تیره شدن رنگ بدنه آن و کاهش جذابیت ظاهری هود باشید.شیشه طراحی شده در این هود از جنس سکوریت در نظر گرفته شده است. این شیشه که از شفافیت خاصی برخوردار است در برابر گرما و سرما مقاوم است؛ بنابراین افزایش درجه حرارت هود به هیچ عنوان سبب ترک خوردن یا شکستن شیشه نخواهد شد.

منبع:هود استیل البرز

کلمات کلیدی:هود استیل البرز کد مدل 101-قیمت هود 101 استیل البرز-هود 101 استیل البرز-هود شومینه ای 101 استیل البرز