ارزان شد! هود شومینه ایSA-107

هود شومینه ایSA-107 استیل البرز

9,528,000 ریال

8,356,056 ریال

59 قلم

هود استیل البرز مدل SA-107 

ابعاد هود:

عمق هود 50 CM

تعداد موتور تک موتور 3 دور

قدرت مکش 780-960 متر مکعب بر ساعت 

میزان صدا 48-65 db

نوع فن فلزی 

مجهز به صفحه کنترل لمسی

مجهز به سنسور دود و حرارت

دارای 3 دور موتور

دارای فیلتر آلومنیومی 3 لایه قابل شستشو 

دارای 24 ماه گارانتی شرکت استیل البرز

هود شومینه‌ای SA-107 استیل البرز

هود شومینه‌ای SA-107 استیل البرز تمام خواسته‌هایی را که کاربران از یک سیستم تهویه مطبوع هوا انتظار دارند برآورده می‌سازد. نمای ظاهری این هود به گونه‌ای طراحی شده است که زیبایی دکوراسیون داخلی را چندین برابر می‌کند. همچنین با وجود ابعاد مناسبی که کمپانی استیل البرز برای این هود شومینه‌ای در نظر گرفته است امکان نصب آن در خانه‌های کوچک و آپارتمانی نیز وجود خواهد داشت.

هود 107 استیل البرز البرز مارکت

مجهز به صفحه کنترل لمسی

با توجه به این که صفحه‌های کنترلی کلیددار با مشکلاتی مانند جمع شدن ذرات روغنی در اطراف کلیدها و یا شکستن کلیدها مواجه بودند. هود شومینه‌ای SA-107 استیل البرز به صفحه کنترل لمسی مجهز شده است. با وجود این صفحه لمسی نیاز به فشردن کلیدها جهت روشن یا خاموش کردن هود نخواهید داشت و با لمس پنل می‌توانید هود را جهت استفاده تنظیم کنید.

قدرت مکش 780 تا 960 متر مکعب بر ساعت

اگر نیاز به یک هود  با قدرت مکش فوق العاده دارید، این هود شومینه‌ای بهترین گزینه پیش روی شما است. قدرت مکش 780 تا 960 متر مکعب بر ساعت در نظر گرفته شده برای هود شومینه‌ای SA-107 استیل البرز، این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که در عرض چند ثانیه بتوانند هوای آشپزخانه را بهترین نحو تهویه کرده و بوی غذاها را از بین ببرند.

هود 107 استیل البرز

مجهز به سنسور دود و حرارت

ممکن است زمانی که در آشپزخانه حضور ندارید غذا ته بگیرد و دود زیادی در فضای منتشر شود که مواجه شدن با آن بسیار ناراحت کننده خواهد بود. به همین دلیل کمپانی استیل البرز از یک سنسور دود و حرارت درون این هود شومینه‌ای بهره گرفته است. تا هنگام انتشار دود در فضای آشپزخانه هود به صورت اتوماتیک روشن شود و تهویه هوای مطبوع را انجام دهد.این سنسور به عنوان یک گزینه مناسب برای آتش سوزی ناگهانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دارای فیلتر آلومینیومی سه لایه قابل شستشو

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که فیلترها نقش تعیین کننده‌ای در تهویه هوا ندارد و استفاده از فیلترهای یک بار مصرف می‌تواند نیاز آن‌ها را برطرف کند. در صورتی که این فیلترهای تعبیه شده در هود هستند که کلیه ذرات آلوده موجود در فضای آشپزخانه را جذب می‌کنند. تا این مکان برای آشپزی همیشه استریل و تمیز باقی بماند.هود شومینه‌ای SA-107 استیل البرز نیز به یک فیلتر آلومینیومی سه لایه مجهز شده است. سه لایه بودن فیلتر قدرت جذب آلودگی­ها را تا چندین برابر افزایش می‌دهد و جنس آلومینیومی آن این امکان را فراهم می‌کند که پس از هر بار کثیف شدن فیلتر را بشویید و مجدداً مورد استفاده قرار دهید.

با اطمینان خرید کنید

دارای موتور قوی و فن فلزی

 با وجود این که هود شومینه‌ای SA-107 استیل البرز دارا یک موتور با قدرت سه دور است؛ اما قدرت مکش این هود نسبت به هودهای دو و سه موتوره بیشتر می‌باشد؛ بنابراین نیازی به روشن نگه داشتن مداوم هود جهت تهویه هوا نخواهید داشت و همین امر سبب افزایش طول عمر هود و کاهش مصرف انرژی آن می‌شود.فن فلزی طراحی شده درون هود سبب افزایش راندمان دستگاه می­گردد؛ زیرا این فن به هیچ عنوان در برابر افزایش درجه حرارت درونی هود آب نمی‌شود و پره‌های آن دچار چسبندگی نخواهند شد.

 

 منبع:هود استیل البرز

کلمات کلیدی:هود 107 استیل البرز-هود استیل البرز مدل کد 107-قیمت هود 107 استیل البرز-هود شومینه ای 107 استیل البرز