ارزان شد! هود شومینه ایSA-106

هود شومینه ایSA-106 استیل البرز

10,155,000 ریال

8,905,935 ریال

59 قلم

هود استیل البرز مدل SA-106 

ابعاد هود:

عرض هود 90 CM

عمق هود 50 CM

تعداد موتور تک موتور 

قدرت مکش 500-960 متر مکعب بر ساعت 

میزان صدا 47-55 db

دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

نوع فن فلزی 

مجهز به صفحه کنترل لمسی

مجهز به سنسور دود و حرارت

دارای ریموت کنترل

دارای 3 دور موتور

دارای 2 عددفیلتر آلومنیومی 3 لایه قابل شستشو 

دارای 24 ماه گارانتی شرکت استیل البرز

هود شومینه‌ای SA-106 استیل البرز

هود شومینه‌ای SA-106 استیل البرز برای کاربرانی عرضه شده است که به دنبال یک هود زیبا، جذاب و در عین حال پرقدرت هستند؛ زیرا بیشتر هودهای عرضه شده در بازار نه تنها از ظاهر مناسبی برخوردار نیستند، بلکه موقع استفاده سر و صدای ناهنجاری تولید می‌کنند که بسیار آزار دهنده خواهد بود و کاربران از روشن نگه داشتن هود هنگام آشپزی منصرف میشوند!

هود 106 استیل البرز

 دارای سیستم کاهنده صدا Inverter

هود شومینه‌ای SA-106 استیل البرز به عنوان یکی از جدیدترین محصولات ارائه شده در بازار دارای سر و صدای بسیار کمی هنگام استفاده است؛ زیرا کمپانی استیل البرز جهت طراحی این هود شومینه‌ای زیبا از یک سیستم کاهنده صدا Inverter بهره گرفته است. این سیستم هوشمند با کاهش صدای هود تا حد معقولی امکان استفاده از آن را در تمام ساعات شبانه روز برای کاربران فراهم می‌کند.

دارای موتور قوی و فن فلزی

با توجه به این که موتور طراحی شده برای این هود شومینه‌ای دارای قدرت سه دور موتور می‌باشد، قدرت مکش هود 500-960 متر مکعب بر ساعت در نظر گرفته شده است. با وجود این قدرت مکش مناسب نیازی به روشن نگه داشتن مداوم هود در طول روز نخواهید داشت و در عرض چند دقیقه می‌توانید کلیه بوهای پیچیده در محیط آشپزخانه را به سمت بیرون هدایت کنید.فن فلزی طراحی شده درون این هود سبب افزایش طول عمر و راندمان آن می‌شود؛ زیرا فن‌های پلاستیکی که در سایر هودها وجود دارند در اثر گرما و حرارت آب شده و سبب از کار افتادن همیشگی هود می‌گردند.

با اطمینان خرید کنید

دارای ریموت کنترل

یکی از مهم‌ترین نیازهای کاربران امکان کنترل از را راه دور هودهای شومینه‌ای می­باشد؛ زیرا ممکن است در یک آشپزخانه بزرگ کاربر مجبور به طی کردن چندین و چند باره فضای آشپزخانه برای روشن کردن هود شود.با وجود ریموت کنترل ارائه شده به همراه هود شومینه‌ای SA-106 استیل البرز، نیازی به جابجا شدن برای روشن یا خاموش کردن دستگاه نخواهید داشت و از هر فاصله‌ای که باشید تنها با فشردن دکمه مورد نظر می‌توانید عملکرد هود را کنترل کنید.

مجهز به سنسور دود و حرارت

هود شومینه‌ای SA-106 استیل البرز مطابق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی و عرضه شده است. به همین دلیل درون این هود یک سنسور دود و حرارت تعبیه شده که هنگام بروز آتش سوزی و انتشار دود در فضای خانه و آشپزخانه عمل می‌کند. این سنسور با وجود این که هوشمند است سبب روشن شدن اتوماتیک هود جهت تهویه دود می‌شود. تا نیازی به نزدیک شدن به هود و روشن کردن دستی آن در شرایط اضطراری نداشته باشید.

البرز مارکت
مقالات مرتبط هود استیل البرز

دارای دو عدد فیلتر آلومینیومی سه لایه قابل شستشو

برای جذب آلودگی‌های موجود در محیط آشپزخانه، کمپانی استیل البرز دو فیلتر آلومینیومی سه لایه درون این هود قرار داده است. این فیلترها حتی ریزترین ذرات موجود در هوا را جذب می‌کنند. تا محیط آشپزخانه همیشه استریل باشد و از نفس کشیدن در این مکان لذت ببرید. با وجود آلومینیومی بودن فیلترها می‌توانید آن‌ها را هر چند ماه یکبار شسته و مجدداً درون هود قرار دهید. تا ذرات گرد و غبار موجود در فضای آشپزخانه را جذب کنند.

 منبع:هود استیل البرز

کلمات کلیدی:هود استیل البرز کد مدل 106-قیمت هود 106 استیل البرز-هود 106 شومینه ای استیل البرز-هود 106 استیل البرز