ارزان شد! اجاق گازS-5909

اجاق گازS-5909 استیل البرز

20,018,000 ریال

17,916,110 ریال

47 قلم

اجاق گاز صفحه ای استیل البرز S-5909

نوع استیل

ابعاد 51*91 cm

تعداد شعله پنچ شعله 

 دارای تجهیزات گاز سوز DEFENDI -SABAFایتالیا

دارای ترموکوپل های فوق سریع CAST FUTURA 

دارای فندک الکتریکی

راندمان حرارتی 60%

محافظ صفحه چدنی با لعاب مات

توان حرارتی مشعلها

وسط عقب متوسط  1/7 KW

وسط جلو کوچک 1 KW

چپ عقب متوسط 1/7 KW

چپ جلو بزرگ 3 KW

راست پلوپز 4 KW

اجاق گاز S-5909 استیل البرز

اجاق گاز S-5909 استیل البرز با توجه به کاربردی بودن این محصول جهت استفاده در آشپزخانه‌های گوناگون طراحی شده است؛ زیرا اجاق گاز یکی از اصلی‌ترین ارکان آشپزخانه است که باید از عملکرد مناسبی برخوردار باشد، تا کاربران با آسودگی خاطر بتوانند غذاهای دلخواهشان را در طول روز طبخ نموده و نوش جان کنند.

دارای ابعاد مناسب

ابعاد در نظر گرفته شده جهت طراحی این گاز رومیزی در حدود 51*91 سانتی‌متر است؛ بنابراین قبل از خرید این گاز صفحه‌ای باید فضای مناسبی را بر روی کابینت‌ها و نزدیک به گاز شهری در نظر داشته باشید تا بتوانید گاز را در این مکان نصب کنید و به راحتی در طول روز مورد استفاده قرار دهید.

برای مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش خود می توانید با کارشناسان فروش البرز مارکت به صورت شبانه روزی با شماره 02155345897  + 02188980275  +  09120803015 در ارتباط حاصل فرمائید.

دارای شعله‌های متنوع با راندمان حرارتی بالا

اجاق گاز S-5909 استیل البرز دارای پنج شعله متفاوت است که جهت طراحی آن‌ها از تجهیزات گاز سوز اصلی DEFENDI ایتالیا استفاده شده است. شعله‌های با راندمان متوسط در یک سمت از اجاق گاز قرار گرفته‌اند و شعله پلوپز در گوشه سمت راست قرار دارد؛ بنابراین در صورتی که جهت سرخ کردن مواد غذایی نیاز به حرارت زیاد داشته باشید به راحتی می‌توانید از این شعله استفاده کنید بدون این که در عملکرد سایر شعله‌ها اختلالی ایجاد شود.

شعله پخش کن‌های سری HE طراحی شده در این گاز از راندمان حرارتی 60% جهت پخت غذاها برخوردارند. با وجود راندمان بالا، مصرف انرژی این گاز صفحه‌ای بسیار کم است؛ بنابراین هنگام استفاده از آن نگرانی از بابت افزایش هزینه گاز مصرفی نخواهید داشت.

صفحه ضد زنگ استیل و محافظ صفحه چدنی با لعاب مات

از مهم‌ترین ویژگی‌های این گاز صفحه‌ای استیل البرز جمع و جور می‌توان به صفحه استیل ضد زنگ طراحی شده برای آن اشاره کرد. این صفحه در برابر گرما و رطوبت بسیار مقاوم است و هنگام استفاده مداوم به هیچ عنوان تغیر رنگ نمی‌دهد و اکسید نمی‌شود؛ بنابراین با انتخاب و خرید این اجاق گاز صفحه‌ای یک گاز براق و درخشان در اختیار خواهید داشت که زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را چندین برابر می‌کند.

بر روی این صفحه فلزی نیز یک محافظ صفحه چدنی با لعاب مات قرار دارد. این محافظ چدنی مانع از لیز خوردن قابلمه و خاموش شدن شعله‌ها هنگام استفاده از گاز می‌شود و امکان مغز پخت شدن غذاها را با وجود حرارت یکنواخت به خوبی فراهم می‌کند.

مجهز به فندک الکتریکی

جهت استفاده راحت‌تر از این اجاق گاز رومیزی یک فندک الکتریکی در نظر گرفته شده است؛ بنابراین جهت روشن کردن هر شعله کافی است ولوم ها را چند ثانیه فشار دهید تا فندک عمل کند و شعله مورد نظر آماده استفاده باشد. با وجود این فندک الکتریکی امکان روشن کردن هم‌زمان چند شعله نیز برای کاربر وجود دارد.

این اجاق گاز دارای ترموکوپل‌های فوق سریع CAST FUTURA است. این ترموکوپل هنگام خاموش شدن شعله‌ها جریان گاز را به طور کامل قطع می‌کند. با وجود این ترموکوپل‌ها می‌توانید با ایمنی بیشتری از اجاق گاز S-5909 استیل البرز استفاده کنید بدون این که نگران انتشار گاز در فضای منزلتان و بروز حادثه‌های ناگوار باشید.
منبع : نمایندگی استیل البرز

منبع:گاز استیل البرز

کلمات کلیدی:گاز صفحه ای استیل 5909 استیل البرز-قیمت گاز5909 استیل البرز-گاز استیل 5909 استیل البرز-گاز 5909 استیل البرز