ارزان شد! اجاق گازS-5907

اجاق گازG-5907 استیل البرز

17,017,000 ریال

15,230,215 ریال

30 قلم

اجاق گاز صفحه ای استیل البرز G-5907

ابعاد 50*86 cm

تعدادشعله پنچ شعله 

 دارای تجهیزات گاز سوز DEFENDI -SABAFایتالیا

دارای ترموکوپل های فوق سریع ORKLI اسپانیا

دارای فندک الکتریکی

راندمان حرارتی 60%

محافظ صفحه چدنی با لعاب مات

جنس صفحه شیشه SCHOOT ایتالیا مقاوم تا دمای 300c

توان حرارتی مشعلها

چپ عقب متوسط1/7 KW

چپ جلو بزرگ3 KW

وسط عقب متوسط 1/7 KW

وسط جلو کوچک1 KW

راست پلوپز3/5 KW

 اجاق گاز صفحه ایS-5907 استیل البرز

در نظر اول اجاق گاز صفحه ایS-5907 استیل البرز بی‌شباهت به یک اجاق گاز رومیزی ساده نیست که از آن می‌توان جهت پختن غذاهای متنوع در آپارتمان‌های کوچک و جمع و جور استفاده کرد؛ اما با وجود این که کمپانی استیل البرز در طراحی و ساخت این اجاق گاز از تجهیزات گاز سوز DEFENDI –SABAF ایتالیا بهره گرفته است، بنابراین گاز صفحه‌ای فوق از عملکرد بهتری نسبت به سایر محصولات مشابه برخوردار می‌باشد.
دارای 5 شعله متفاوت با راندمان حرارتی بالا
بر روی این اجاق گاز 5 شعله طراحی شده است. شعله پلوپز یا بزرگ‌ترین شعله در قسمت میانی گاز قرار دارد و سایر شعله‌ها آن را احاطه کرده‌اند.
هنگام استفاده از این اجاق گاز باید به این نکته توجه داشته باشید که با وجود شعله پخش کن‌های سری AE راندمان حرارتی آن بالای 60% تعیین شده است؛ بنابراین غذاها در اسرع وقت پخته می‌شوند و آماده سرو هستند.

دارای ترموکوپل‌های فوق سریع CAST FUTURA

ترموکوپل‌های فوق سریع CAST FUTURA که به عنوان جدیدترین فناوری عرضه شده در بازار هستند، هنگام خاموش شدن شعله، جریان گاز ورودی را به طور کامل قطع می‌کند. در اجاق گاز S-5907 استیل البرز از این فناوری برای افزایش ایمنی استفاده کرده اند.
با توجه به این که مهم‌ترین نکته در طراحی گازهای رومیزی ابعاد آن‌ها می‌باشد. کمپانی استیل البرز جهت طراحی این اجاق گاز رومیزی ابعادی در حدود 87 * 52 سانتی‌متر در نظر گرفته است؛ بنابراین به راحتی می‌توانید اجاق گاز صفحه ای استیل البرز را در آشپزخانه‌های کوچک نیز بر روی کابینت‌های آشپزخانه قرار دهید و از آن جهت پخت غذاهای متنوع استفاده کنید.

صفحه ضد زنگ استیل و محافظ صفحه چدنی با لعاب مات

از بارزترین ویژگی‌های اجاق گاز S-5907 استیل البرز صفحه ضد زنگ استیل براق آن است. این صفحه براق و درخشان در طول مدت زمان استفاده به هیچ عنوان تغیر رنگ نمی‌دهد و اکسید نمی‌شود؛ زیرا کروم موجود در این فولاد هنگام ایجاد خراش سبب‌ترمیم صفحه می‌شود؛ بنابراین به راحتی می‌توانید سال‌ها از این گاز رومیزی استفاده کنید بدون که نگران زنگ‌زدگی یا تیره شدن آن باشید.
بر روی صفحه درخشان این گاز صفحه‌ای محافظ صفحه چدنی با لعاب مات قرار گرفته است. این محافظ چدنی سبب زیباتر شدن نمای گاز می‌شود و حرارت یکنواختی را برای غذاهای در حال پخت فراهم می‌کند.

دارای ولوم های فلزی مناسب

برای کم و زیاد کردن درجه شعله‌های این گاز، ولوم های فلزی در قسمت جلویی آن قرار دارند. این ولوم ها با استفاده از فناوری SABAF ایتالیا طراحی شده‌اند و قابلیت چرخش 160 درجه را دارا میباشند. با وجود فلزی بودن ولوم ها نگرانی از بابت آب شدن آن‌ها هنگام افزایش دمای گاز نخواهید داشت.
مجهز به فندک الکتریکی
جهت روشن و خاموش کردن شعله‌های گاز S-5907 استیل البرز نیازی به کبریت و فندک جداگانه ندارید؛ زیرا این گاز مجهز به فندک الکتریکی می‌باشد. برای روشن کردن هر شعله کافی است چند ثانیه ولوم مد نظر را نگه دارید تا فندک طراحی شده عمل کند و گاز روشن شود.
منبع : نمایندگی استیل البرز