ارزان شد! اجاق گازS-5902

اجاق گازS-5902 استیل البرز

17,464,000 ریال

15,630,280 ریال

60 قلم

اجاق گاز صفحه ای استیل البرز S-5902

نوع استیل

ابعاد 52*91 cm

تعداد شعله پنچ شعله 

 دارای تجهیزات گاز سوز DEFENDI -SABAFایتالیا

دارای ترموکوپل های فوق سریع ORKLI اسپانیا

دارای فندک الکتریکی

راندمان حرارتی 60%

محافظ صفحه چدنی با لعاب مات

توان حرارتی مشعلها

راست عقب متوسط  1/7 KW

راست جلو متوسط 1/7 KW

چپ عقب کوچک 1 KW

چپ جلو بزرگ 3 KW

وسط پلوپز دوگانه 5 KW

 گاز صفحه ای S-5902 استیل البرز

بسیاری از مشتریان هنگام خرید اجاق گاز صفحه ای،رومیزی S-5902 استیل البرز تنها به نمای ظاهری ساده آن توجه می‌کنند. در صورتی که این گاز صفحه‌ای با وجود تجهیزات گاز سوز DEFENDI –SABAF ایتالیا، یکی از بهترین گازهای صفحه‌ای عرضه شده در بازار است. همچنین با وجود این که گاز فوق در رده گازهای توکار قرار دارد، با قرار گرفتن در بین کابینت‌های آشپزخانه فضای کمی را اشغال می‌کند.

 از مهم‌ترین ویژگی‌های این گاز پنج شعله می‌توان به راندمان حرارتی 60% آن اشاره کرد؛ بنابراین حتی کوچک‌ترین شعله طراحی شده در این گاز غذاها را سریع‌تر از گازهای دیگر آماده می‌کند. همچنین با وجود این راندمان حرارتی، مصرف انرژی اجاق گاز S-5902 استیل البرز نسبت به محصولات مشابه عرضه شده در بازار بسیار کمتر است.

برای مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان فروش به صورت شبانه روزی با شماره  09120803015  +  02155345897  +  02188980275  در ارتباط باشید

ترموکوپل‌های فوق سریع ORKLI اسپانیا

با شنیدن نام ترموکوپل‌های فوق سریع ORKLI اسپانیا بسیاری از افراد تصور می‌کنند که این تکنولوژی یک فناوری نوین است و عملکرد آن چندان حائز اهمیت نیست. در صورتی که این ترموکوپل صرفاً جهت افزایش ایمنی در این اجاق گاز تعبیه شده است. با وجود این ترموکوپل در صورتی که شعله در اثر سر رفتن غذاهای در حال پخت یا وزش باد خاموش شده باشد، جریان گاز ورودی به طور کامل قطع خواهد شد. تا به هیچ عنوان حوادث ناگواری در اثر انتشار گاز در محیط خانه رخ ندهد.

با توجه به این که بیشتر ساکنین آپارتمان‌های کوچک از گازهای صفحه ای،رو میزی استیل البرز استفاده می‌کنند. جهت طراحی اجاق گاز S-5902 استیل البرز ابعادی در حدود 52*91 سانتی­متر در نظر گرفته شده است؛ بنابراین قبل از خرید این گاز توکار باید برش مناسبی در بین کابینت‌های آشپزخانه ایجاد کنید. تا بتوانید گاز صفحه‌ای را در مکان مد نظر نصب کنید و از آن در طول روز استفاده نمایید.

ولوم های فلزی با کیفیت

کمپانی استیل البرز جهت طراحی ولوم های این گاز از برنج استفاده کرده است؛ بنابراین این ولوم ها در اثر افزایش دمای گاز به هیچ عنوان گرم نمی‌شوند. همچنین با وجود فلزی بودن ولوم ها نگرانی از بابت آب شدن آن‌ها در اثر حرارت نخواهید داشت.

این ولوم های فلزی قابلیت چرخش تا زاویه 230 درجه را دارا می‌باشند؛ بنابراین کاربر آزادی عمل بیشتری برای تنظیم درجه حرارت گاز برای پخت غذاهای متنوع خواهد داشت.

 این ولوم ها با توجه به توکار بودن گاز در قسمت جلویی آن قرار گرفته‌اند و کاربر به راحتی می‌تواند به آن‌ها دسترسی داشته باشد.

صفحه استیل براق و درخشان

با توجه به این که جهت طراحی بدنه این گاز از فولاد ضد زنگ استفاده شده است؛ بنابراین اجاق گاز S-5902 استیل البرز از درخشندگی چشم نوازی برخوردار است؛ اما بسیاری از کاربران نگران هستند که مبادا گاز پس از استفاده مداوم تیره شود و دیگر از جلوه خیره کننده‌ای برخوردار نباشد!

توجه به این نکته ضروری به نظر می‌رسد که فولاد ضد زنگ به هیچ عنوان اکسید نمی‌شود و در برابر حرارت و رطوبت تغییر رنگ نمی‌دهد؛ بنابراین این گاز صفحه‌ای همیشه نمای ظاهری مناسبی دارد و زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را چندین برابر می‌کند.
منبع : نمایندگی استیل البرز