ارزان شد! اجاق گازS-2302

اجاق گازS-2302 استیل البرز

9,092,000 ریال

8,137,340 ریال

40 قلم

اجاق گاز صفحه ای استیل البرز S-2302

نوع استیل

ابعاد 51*27/8 cm

تعداد شعله دو شعله 

 دارای تجهیزات گاز سوز DEFENDI -SABAFایتالیا

دارای ترموکوپل های فوق سریع  ایتالیا CAST FUTURA

دارای فندک الکتریکی

راندمان حرارتی 60%

محافظ صفحه چدنی با لعاب مات

جنس شیشه صفحه SCHOOT ایتالیا مقوم در برابر حرارت تا دمای 300 درجه سانتیگراد

توان حرارتی مشعلها

 عقب شلف 4 KW

جلو کوچک 1 KW

اجاق گاز صفحه ای S-2302 استیل البرز

اجاق گاز S-2302 استیل البرز با وجود دارا بودن ابعادی در حدود 28*51 سانتی‌متری، جهت استفاده در آشپزخانه‌های کوچک و فضاهای کم جا گزینه مناسبی به نظر می‌رسد. کمپانی استیل البرز جهت طراحی این گاز رومیزی از تجهیزات گاز سوز DEFENDI –SABAF ایتالیا بهره گرفته است؛ بنابراین این گاز با جود شعله‌های کم و ابعاد کوچکی که دارد، از عملکرد مناسبی جهت استفاده مداوم برخوردار می‌باشد.

برای مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش خود می توانید با کارشناسان فروش البرز مارکت به صورت شبانه روزی با شماره 02155345897  + 02188980275  +  09120803015 در ارتباط حاصل فرمائید.

دارای ترموکوپل‌های فوق سریع ایتالیا CAST FUTURA

بسیاری از افراد با مشاهده این اجاق گاز تصور می‌کنند که از فناوری‌های جدید بی‌بهره است. در صورتی که کمپانی استیل البرز از ترموکوپل‌های فوق سریع ایتالیا CAST FUTURA برای افزایش ایمنی این گاز صفحه ای،رومیزی استیل البرز بهره گرفته است. با وجود این ترموکوپل‌ها در صورت خاموش شدن هر شعله، جریان گاز به طور کامل قطع می‌شود؛ بنابراین وزش باد و سر رفتن غذاها به هیچ عنوان نمی‌تواند باعث خاموش شدن شعله و انتشار گاز در فضای خانه گردد.

راندمان حرارتی 60% را می‌توان به عنوان بالاترین راندمانی که گازهای رومیزی می‌توانند داشته باشند در نظر گرفت. با وجود این راندمان حرارتی می‌توانید غذاها را با کمک اجاق گاز S-2302 استیل البرز در اسرع وقت آماده کنید. افزایش راندمان اجاق گاز هیچ تأثیری در مصرف انرژی این گاز رومیزی ندارد و برچسب مصرف انرژی نصب شده بر روی گاز A می‌باشد؛ بنابراین به طور مداوم می‌توانید از این گاز جمع و جور استفاده کنید بدون این که نگران افزایش بهای گاز مصرفی باشید. 

 

دارای صفحه استیل براق و محافظ صفحه چدنی با لعاب مات

اجاق گاز S-2302 استیل البرز دارای بدنه‌ای از جنس استیل براق یا فولاد ضد زنگ است. با وجود این که جهت طراحی این نمونه از فولاد از آلیاژ کروم استفاده می‌شود، بنابراین کلیه خراشیدگی‌ها به صورت خودکار ترمیم می‌گردند؛ بنابراین گاز رومیزی استیل البرز به هیچ عنوان در اثر افزایش درجه حرارت و رطوبت ناشی از پخت غذاها تیره و کدر نمی‌شود.

بر روی این صفحه استیل یک محافظ صفحه چدنی با لعاب مات قرار گرفته است. در نظر اول همگان تصور می‌کنند که این محافظ صرفاً برای زیباتر شدن نمای ظاهری گاز است. در صورتی که این محافظ برای حفظ تعادل قابلمه‌ها بر روی گاز و انتشار مناسب حرارت شعله‌ها طراحی شده است. 

دارای ولوم های آلومینیومی

در قسمت جلویی گاز دو ولوم آلومینیومی مشاهده می‌شود. این ولوم ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که هنگام استفاده از گاز به صورت عمودی، در دسترس هستند. با وجود فلزی بودن ولوم ها نگرانی از بابت آب شدن آن‌ها در برابر افزایش درجه حرارت نخواهید داشت.

 همچنین ولوم های طراحی شده در اجاق گاز S-2302 استیل البرز، با وجود آلومینیومی بودن به هیچ عنوان بیش از حد داغ نمی‌شوند. با کمک این ولوم ها می‌توانید حرارت بزرگ‌ترین شعله را بر روی کمترین میزان ممکن تنظیم کنید تا غذاها مغزپخت شوند و نسوزند.

امروزه فندک الکتریکی عضوی جدا نشدنی از گازهای مختلف شده است. به گونه‌ای که کاربران وجود آن را جز ضروریات قلمداد می‌کنند. اجاق گاز S-2302 استیل البرز نیز به یک فندک الکتریکی مناسب مجهز شده است. این فندک با نگه داشتن هر ولوم به مدت چند ثانیه عمل می‌کند و سبب روشن شدن شعله‌ها می‌گردد.

منبع : نمایندگی استیل البرز