ارزان شد! اجاق گازG-4101

اجاق گازG-4101 استیل البرز

16,425,000 ریال

12,975,750 ریال

56 قلم

اجاق گاز صفحه ای استیل البرز G-4101

ابعاد 41*105 cm

تعدادشعله چهار شعله 

 دارای تجهیزات گاز سوز DEFENDI -SABAFایتالیا

دارای ترموکوپل های فوق سریع CAST FUTURA ایتالیا

دارای فندک الکتریکی

راندمان حرارتی 60%

محافظ صفحه چدنی با لعاب مات

جنس صفحه شیشه SCHOOT ایتالیا مقاوم تا دمای 300c

توان حرارتی مشعلها

چپ کوچک1 KW

وسط چپ بزرگ3 KW

وسط راست 1/7 KW

راست پلوپز 4 KW

اجاق گاز صفحه ایG-4101 استیل البرز

اجاق گاز صفحه ایG-4101 استیل البرز برخلاف سایر گازهای رومیزی صفحه شیشه‌ای از نمای ظاهری مستطیل شکل برخوردار است. به گونه‌ای که ابعاد این اجاق گاز در حدود 41*105 در نظر گرفته شده است. تا نصب آن بر روی کابینت‌های آشپزخانه ساده‌تر باشد. همچنین با وجود قرار گرفتن شعله‌ها به صورت موازی و در کنار هم، استفاده از چندین شعله برای طبخ غذا راحت‌تر شده است و عملکرد هر شعله اختلالی در دیگر شعله‌ها به وجود نمی‌آورد.

دارای راندمان حرارتی بالا

کمپانی استیل البرز جهت طراحی این اجاق گاز رومیزی از چهار شعله متنوع بهره گرفته است. بزرگ‌ترین شعله که به عنوان شعله پلوپز شناخته می‌شود، در سمت راست قرار دارد و بقیه شعله‌ها در سمت چپ آن طراحی شده استشعله‌های اجاق گاز G-4101 استیل البرز از راندمان حرارتی 60 درصدی برخوردار هستند. به گونه‌ای که با وجود روشن بودن هر چهار شعله به صورت هم‌زمان می‌توانید چندین غذا را در کمترین زمان ممکن طبخ کنید و انرژی کمتری برای پخت غذاها صرف نمایید.

گاز 4101 استیل البرز البرز مارکت

دارای ترموکوپل‌های فوق سریع CAST FUTURA ایتالیا

برای اطمینان از عملکرد این گاز صفحه ای،رومیزی استیل البرز کمپانی استیل البرز از فناوری‌های نوین جهت طراحی آن بهره گرفته است. ترموکوپل‌های فوق سریع CAST FUTURA ایتالیا هنگام سررفتن غذا و وزش باد که سبب خاموش شدن شعله می‌شود، مانع از انتشار گاز در فضای خانه و آشپزخانه می‌گردند؛ بنابراین کاربران با اطمینان بیشتری می‌توانند از این اجاق گاز در آپارتمان‌ها و فضاهای بسته استفاده کنند.

 استفاده از شیشه SCHOOT ایتالیا جهت طراحی بدنه

اولین گزینه‌ای که کاربران هنگام انتخاب و خرید اجاق گاز G-4101 استیل البرز به آن توجه می‌کنند، کیفیت بدنه شیشه‌ای آن است؛ زیرا بدنه گاز با وجود طراحی جذابی که دارد، باید از استقامت بالایی در برابر حرارت برخوردار باشد. تا در طول مدت زمان استفاده ترک نخورد.کمپانی استیل البرز جهت طراحی این اجاق گاز از شیشه SCHOOT ایتالیا بهره گرفته است. این شیشه در برابر افزایش حرارت تا 300 درجه سانتی‌گراد مقاوم می‌باشد؛ بنابراین با وجود روشن بودن چهار شعله با آخرین درجه حرارت، به هیچ عنوان بدنه گاز ترک برنمی‌دارد و نمی‌شکند.

با اطمینان خرید کنید

دارای تجهیزات گاز سوز DEFENDI –SABAF ایتالیا

با وجود این که جهت ساخت اجاق گاز G-4101 استیل البرز از تجهیزات گاز سوز DEFENDI –SABAF ایتالیا استفاده شده است. این گاز نسبت به سایر گازهای رومیزی صفحه شیشه‌ای از عملکرد بهتری برخوردار است و در طول مدت زمان استفاده دچار مشکل نمی‌شود.کمپانی استیل البرز جهت سهولت استفاده از این اجاق گاز، یک فندک الکتریکی برای آن طراحی کرده است. این فندک با نگه داشتن هر ولوم در عرض چند ثانیه عمل می‌کند، تا بتوانید به راحتی شعله دلخواهتان را جهت طبخ غذا روشن نید.بر روی هر شعله نیز یک محافظ چدنی با لعاب مات قرار گرفته است. این محافظ به گونه‌ای طراحی شده که تنها جهت حفظ تعادل قابلمه‌ها و یکنواخت بودن درجه حرارت عله‌ها هنگام پخت مور استفاده قرار می‌گیرد؛ بنابراین هنگام تمیز کردن بدنه شیشه‌ای گاز این محافظ‌های چدنی هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی‌کنند.ولوم های این گاز رومیزی از جنس فلزی در نظر گرفته شده‌اند. این ولوم ها دارای زاویه چرخش مناسبی برای طبخ غذاهای متنوع هستند. تا کاربر بتواند درجه حرارت را جهت سرخ کردن غذاها به بیشترین حد ممکن تنظیم کند. یا با تنظیم شعله‌ها به کمترین حد ممکن غذاها را مغزپخت نماید.
منبع : نمایندگی استیل البرز

 منبع:گاز استیل البرز

کلمات کلیدی:گاز استیل البرز کد مدل 4101 -قیمت گاز 4101 استیل البرز-گاز استیل 4101 استیل البرز-گاز 4101 استیل البرز

برچسب ها